Využi šancu a staň sa súčasťou IT sveta v Datapac. Hľadáme Project Managera!

Datapac s.r.o.

Miesto práce
Elektrárenská 4, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiacmzda je od 1600 € a vyššie, podľa skúseností kandidáta, plus odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si ambiciózny? Máš skúsenosti s riadením projektov? Hľadáš možnosť sa presadiť a ukázať, čo sa v tebe skrýva?

Ak si odpovedal na všetky otázky ÁNO, tak potom si to možno práve TY!

Staň sa súčasťou našej Datapac rodiny, kde neustále napredujeme a hľadáme nové možnosti a cesty ako sa posúvať stále vpred. Veď o tom predsa svet IT je.

Čo ťa u nás čaká?
- dostaneš na starosť riadenie niektorých našich projektov - tvoja šikovnosť ukáže, koľko a v akej náročnosti budú:)
- komunikácia a starostlivosť o našich kľúčových klientov je samozrejmosťou a musíš s ňou rátať
- ako správny Project Manager si budeš projekt riadiť, preberať zadania, monitorovať priebeh a dbať na to, aby sa dostavili výsledky
- vo firme s veľa šikovnými kolegami a s viac ako 20 ročnou históriou tu na to nebudeš sám. Veríme, že sa budeš mať čo učiť a tiež, že aj ty naučíš niečo nás. Čaká na teba tím projektových manažérov ( s tebou budete 3).
- nekonvenčné prostredie modernej firmy, kde nudu, smernice a korporátne znaky určite nečakaj

Datapac je firma s rodinnou atmosférou. Spoločne trávime čas v práci, spoločne oslavujeme, spoločne prežívame úspechy aj neúspechy. Kuchynka je srdcom Datapacu a radi si v nej niečo navaríme alebo sa len stretneme pri spoločnom obede. Navyše vyskytuje sa tu všetko dôležité: ľudia, čerstvé správy zo sveta, čerstvé pečivo každé ráno, voňavá kávička, čaj, čerstvé ovocie či potraviny z domácej produkcie.

Párkrát do roka ťa vytiahneme na spoločnú chatu alebo teambuilding, nech si vyvetráš hlavu.

Ešte stále málo? Tak spomieniem ešte:
• Spolupráca na medzinárodných a priekopníckych projektoch
• Odborné školenia, softskillové školenia a teambuildingy
• Možnosť homeoffice a sick days
• Voľné dni medzi sviatkami (nad rámec zákona)
• Posilňovňa priamo v práci
• Ping-pong
• Vonkajšie ihrisko na streche
• Multisport karta
• Možnosť využívať carpool
• Mobil a dáta aj na súkromné účely
• Hodiny anglického jazyka priamo vo firme
• Spoločné kulinárske zážitky

Svoj životopis v slovenskom jazyku pošlite, prosím, na uvedenú e-mailovú adresu. Telefonicky kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú nami stanovené požiadavky. Ale odpovieme každému :). Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na každú jednu reakciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Technický background, z IT oblasti a oblasti SW vývoja je viac ako vítaný
- Skúsenosť s riadením projektov sa tu už očakáva
- Skúsenosti so starostlivosťou o klienta a klientske požiadavky, pre-sales sú nevyhnutnosťou
- a taká perlička na záver - ak by si vedel maďarsky alebo ovládal managment metodiku Prince2 - máš body navyše (ak nie, nevadí)

Osobnostné predpoklady:
- Technické rozmýšľanie a pragmatický prístup
- Schopnosť rýchlo sa dostať do problematiky
- Silný proklientsky prístup, výborné komunikačné schopnosti
- Schopnosť riadiť ľudí, koordinovať skupiny
- Systematický prístup a zmysle pre dôslednosť
- Dobrý time-management, schopnosť zvládať časový tlak a náročné situácie
- Komunikatívnosť, zmysel pre tímového ducha

Datapac is an innovative company, leader in information technologies for retail chains and gas stations. Main activity is the development and implementation of information systems for management and administration of retail chains. We are one of the top providers in this segment in Europe. We also manage infrastructure of our clients, client systems in the area of retail, data warehouse and reporting.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3997593  Dátum zverejnenia: 9.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac