Využi šancu a staň sa súčasťou IT sveta v Datapac. Hľadáme Project Managera!

Datapac s.r.o.

Miesto práce
Elektrárenská 4, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiacmzda je od 1600 € a vyššie, podľa skúseností kandidáta, plus odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si ambiciózny? Máš skúsenosti s riadením projektov? Hľadáš možnosť sa presadiť a ukázať, čo sa v tebe skrýva?

Ak si odpovedal na všetky otázky ÁNO, tak potom si to možno práve TY!

Staň sa súčasťou našej Datapac rodiny, kde neustále napredujeme a hľadáme nové možnosti a cesty ako sa posúvať stále vpred. Veď o tom predsa svet IT je.

Čo ťa u nás čaká?
- dostaneš na starosť riadenie niektorých našich projektov - tvoja šikovnosť ukáže, koľko a v akej náročnosti budú:)
- komunikácia a starostlivosť o našich kľúčových klientov je samozrejmosťou a musíš s ňou rátať
- ako správny Project Manager si budeš projekt riadiť, preberať zadania, monitorovať priebeh a dbať na to, aby sa dostavili výsledky
- vo firme s veľa šikovnými kolegami a s viac ako 20 ročnou históriou tu na to nebudeš sám. Veríme, že sa budeš mať čo učiť a tiež, že aj ty naučíš niečo nás. Čaká na teba tím projektových manažérov ( s tebou budete 3).
- nekonvenčné prostredie modernej firmy, kde nudu, smernice a korporátne znaky určite nečakaj

Datapac je firma s rodinnou atmosférou. Spoločne trávime čas v práci, spoločne oslavujeme, spoločne prežívame úspechy aj neúspechy. Kuchynka je srdcom Datapacu a radi si v nej niečo navaríme alebo sa len stretneme pri spoločnom obede. Navyše vyskytuje sa tu všetko dôležité: ľudia, čerstvé správy zo sveta, čerstvé pečivo každé ráno, voňavá kávička, čaj, čerstvé ovocie či potraviny z domácej produkcie.

Párkrát do roka ťa vytiahneme na spoločnú chatu alebo teambuilding, nech si vyvetráš hlavu.

Ešte stále málo? Tak spomieniem ešte:
• Spolupráca na medzinárodných a priekopníckych projektoch
• Odborné školenia, softskillové školenia a teambuildingy
• Možnosť homeoffice a sick days
• Voľné dni medzi sviatkami (nad rámec zákona)
• Posilňovňa priamo v práci
• Ping-pong
• Vonkajšie ihrisko na streche
• Multisport karta
• Možnosť využívať carpool
• Mobil a dáta aj na súkromné účely
• Hodiny anglického jazyka priamo vo firme
• Spoločné kulinárske zážitky

Svoj životopis v slovenskom jazyku pošlite, prosím, na uvedenú e-mailovú adresu. Telefonicky kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú nami stanovené požiadavky. Ale odpovieme každému :). Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na každú jednu reakciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Technický background, z IT oblasti a oblasti SW vývoja je viac ako vítaný
- Skúsenosť s riadením projektov sa tu už očakáva
- Skúsenosti so starostlivosťou o klienta a klientske požiadavky, pre-sales sú nevyhnutnosťou
- a taká perlička na záver - ak by si vedel maďarsky alebo ovládal managment metodiku Prince2 - máš body navyše (ak nie, nevadí)

Osobnostné predpoklady:
- Technické rozmýšľanie a pragmatický prístup
- Schopnosť rýchlo sa dostať do problematiky
- Silný proklientsky prístup, výborné komunikačné schopnosti
- Schopnosť riadiť ľudí, koordinovať skupiny
- Systematický prístup a zmysle pre dôslednosť
- Dobrý time-management, schopnosť zvládať časový tlak a náročné situácie
- Komunikatívnosť, zmysel pre tímového ducha

Datapac je firma, v ktorej sa skĺbila viac ako 20 ročná tradícia s inováciami. Hlavnou činnosťou je vývoj a implementácia retailového informačného systému pre siete maloobchodu, čerpacích staníc či gastro biznisu. Spravujeme infraštruktúry našich zákazníkov, zákaznícke systémy v oblasti retailu, datawarehouse a reportingu. V oblasti business intelligence a pokročilej analytiky držíme krok s najnovšími trendmi a technológiami. O našej kvalite vypovedá aj to, že v tom, čo robíme, sme veľmi silnou konkurenciou na európskom trhu.
Ak si o Datapacu ešte nepočul, určite poznáš našich klientov na Slovensku i v zahraničí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

IP Centrum, Elektrárenská 4, blok B
831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto 8

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Skruteková
Tel.: +421908518703
E-mail: poslať životopis
ID: 3997593  Dátum zverejnenia: 9.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac