Hľadáme Developera do IT firmy so super kolegami:)

Datapac s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiacod 1600 € a vyššie, podľa skúseností kandidáta, plus odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa svet IT a chceš pracovať na produkte, kde vidíš výsledok svojej práce?
.NET CORE a C# sú tvoji kamoši?
A k tomu chceš byť obklopený super kolegami, s ktorými je práca zábavou?

Tak potom si to možno ty! Čítaj ďalej...

Čo ťa čaká?
- budeš plnohodnotným členom tímu, kde sa môžeš naplno ukázať. U nás sa nápadom medze nekladú
- práca na našom hlavnom produkte - reailový informačný systém (RIS), ktorý pre našich klientov neustále vylepšujeme a prinášame nové aplikácie a technológie
- stále nové projekty, stereotyp u nás nehrozí
- kreatívne prostredie agilne riadené, kde brainstorming a porada pri kávičke je bežnou súčasťou

Datapac je stabilná firma s rodinnou atmosférou. Spoločne trávime čas v práci, spoločne oslavujeme, spoločne prežívame úspechy aj neúspechy.
Párkrát do roka ťa vytiahneme na spoločnú chatu alebo teambuilding, nech si vyvetráš hlavu.
A okrem toho môžeš rátať aj s:
- zaujímavými projektami na medzinárodnej úrovni
- kreatívnym tímom plným technologických nadšencov
- neformálnym firemným prostredím, kde bez rozmýšlania môžeš každému tykať :)
- odbornými a softskillovými školeniami, ktoré si môžeš sám vybrať
- možnosťou homeoffice a sick day, preplatenými lískami za dovolenku, i možnosťou odskočiť si k lekárovi
- voľnými dňami medzi sviatkami (nad rámec zákona)
- podporou pohybu napríklad multisport kartou, posilňovňou alebo ping- pongom
- ale aj hodinami anglického jazyka priamo vo firme

Svoj životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku pošlite, prosím, na uvedenú e-mailovú adresu. Odpovedať budeme každému kandidátovi, avšak telefonicky kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C# - pokročilý
XML - základy
SQL - pokročilý
ASP.NET - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovné skúsenosti v oblasti:
• vývoja v požadovaných programovacích jazykov plus .NET Core na pokročilej úrovni
• Mobile developer - Android, iOS - výhodou
• Web developer – výhodou
Skúsenosť s vývojom agilnou metódou výhodou

Osobnostné predpoklady:
• schopnosť rýchlo a samostatne sa učiť
• záujem o nové technológie
• chuť pracovať v tíme
• spoľahlivosť, dôslednosť a zodpovednosť

Datapac je firma, v ktorej sa skĺbila viac ako 20 ročná tradícia s inováciami. Hlavnou činnosťou je vývoj a implementácia retailového informačného systému pre siete maloobchodu, čerpacích staníc či gastro biznisu. Spravujeme infraštruktúry našich zákazníkov, zákaznícke systémy v oblasti retailu, datawarehouse a reportingu. V oblasti business intelligence a pokročilej analytiky držíme krok s najnovšími trendmi a technológiami. O našej kvalite vypovedá aj to, že v tom, čo robíme, sme veľmi silnou konkurenciou na európskom trhu.
Ak si o Datapacu ešte nepočul, určite poznáš našich klientov na Slovensku i v zahraničí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

IP Centrum, Elektrárenská 4, blok B
831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto 8

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Skruteková
Tel.: +421908518703
E-mail: poslať životopis
ID: 3995057  Dátum zverejnenia: 3.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac