1 200 - 1 800 EUR

C#/.NET Developer do Žiliny

Datapac s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 2, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných developerov, ktorí doplnia náš silný tím. Nový kolega musí byť zdatný v požadovaných technológiách, mať chuť sledovať novinky a učiť sa. Pracovať bude v kreatívnom tíme, kde brainstorming je súčasťou vývoja. Projektov pribúda, stereotyp nehrozí. Súčasťou vývoja je:
• Informačný systém pre centralizovaný manažment predajných miest
• Pokladničný systém a skladové hospodárstvo
• eKasa, mobilná pokladňa
• Webové aplikácie
• Vývoj na vlastných zariadeniach a IoT

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1200 € mesačne a vyššie - podľa znalostí a skúseností kandidáta, plus polročné a ročné odmeny

Datapac je firma s rodinnou atmosférou. Spoločne trávime čas v práci, spoločne oslavujeme, spoločne prežívame úspechy aj neúspechy.
Párkrát do roka ťa vytiahneme na spoločnú chatu alebo teambuilding, nech si vyvetráš hlavu.
Vzdelávanie je súčasťou tvojho rozvoja. Vyber si tému, v ktorej chceš byť dobrý.
Angličtinu si môžeš vycibriť na hodinách angličtiny priamo vo firme.
Cez týždeň máme spoločné raňajky.
Ak chceš vedieť o benefitoch práce u nás viac, príď sa porozprávať.

Svoj životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku pošlite, prosím, na uvedenú e-mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

C# - pokročilý
XML - základy
SQL - pokročilý
ASP.NET - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti počas štúdia alebo zamestnania v oblasti:
• vývoja v požadovaných programovacích jazykov, prípadne mať silný iný programovací jazyk a je ochotný sa naučiť ďalší
• .NET Core výhodou
• Mobile a web developer - výhodou

Osobnostné predpoklady:
• schopnosť rýchlo a samostatne sa učiť
• chuť pracovať v tíme
• spoľahlivosť, dôslednosť a zodpovednosť

Datapac je firma, v ktorej sa skĺbila viac ako 20 ročná tradícia s inováciami. Hlavnou činnosťou je vývoj a implementácia retailového informačného systému pre siete maloobchodu, čerpacích staníc či gastro biznisu. Spravujeme infraštruktúry našich zákazníkov, zákaznícke systémy v oblasti retailu, datawarehouse a reportingu. V oblasti business intelligence a pokročilej analytiky držíme krok s najnovšími trendmi a technológiami. O našej kvalite vypovedá aj to, že v tom, čo robíme, sme veľmi silnou konkurenciou na európskom trhu.
Ak si o Datapacu ešte nepočul, určite poznáš našich klientov na Slovensku i v zahraničí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Elektrárenská 1394/4
831 04 Bratislava
ID: 3580905   Dátum zverejnenia: 4.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1200 € mesačne a vyššie - podľa znalostí a skúseností kandidáta, plus polročné a ročné odmeny