IT Tester/ka (manuálny testing v office)

Datapac s.r.o.

IP CENTRUM - IP development, s.r.o., Elektrárenská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Čo najskôr
1 500 - 1 800 EUR/mesiacSuma 1500 eur pri TPP je základná mzda, tvoja dohodnutá mzda môže byť samozrejme vyššia, ak nás na pohovore presvedčíš o svojich kvalitách ;-)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme testera na manuálne testovanie, pričom základnou a nevyhnutnou podmienkou je prax v manuálnom testovaní min. 2 roky. Ideálny kandidát by mal byť technicky zdatný, vedieť si nastaviť aj prostredie vo Windows, urobiť základné analýzy, pozrieť logy a registre, replikovať chybové scenáre.

Pri tejto pozícii je nevyhnutná pravidelná prítomnosť na pracovisku, (občasný/sporadický home-office nie je problém), nakoľko testovanie prebieha aj fyzicky na zariadeniach.

Čo budeš u nás robiť?
• Testovať podľa testovacích scenárov pre jednotlivé release aplikácií a testovať zariadení
• Testovať skripty nad databázami (základy SQL a práce s MS SQL management štúdiom)
• Vytvárať testovacie scenáre a plány
• Analyzovať chybové hlásenia a bugy
• Reportovať nájdené chyby developerom na opravu
• Nastavovať testovacie prostredia, pripravovať testovacie dáta (XML) a nastavovať konfigurácie aplikácií
• Kontrolovať správnosť nasadenia nových releasov aplikácii

Pokiaľ hľadáš stabilitu a neformálnu atmosféru, Datapac bude pre teba tá správna firma.

Čo ťa u nás okrem programovania čaká?
• Práca pre firmu, kde na firemnej kultúre záleží a kde môžeš bez rozmýšľania každému tykať
• Zaujímavé projekty na medzinárodnej úrovni a kreatívny tím plný technologických nadšencov
• Pracovné prostredie s oddychovými zónami (sediacie vaky, PS4, stolný futbal, šípky)
• Kurz anglického jazyka 1x týždenne na pracovisku
• Cvičenie jogy 1x týždenne
• Fitness a outdoor športovisko (tenis, ping pong, futbal, basket, petang) zdarma v priestoroch firmy plus možnosť zapojiť sa do programu MultiSport
• Bohaté občerstvenie počas celého dňa – nápoje, denne čerstvé pečivo a ovocie
• Pre kulinárskych fajnšmekrov možnosť uvariť si obed priamo vo firme (plne vybavená kuchyňa)
• Finančný príspevok na stravovanie aj počas celodennej neprítomnosti
• Firemné voľno nad rámec zákona počas vianočných sviatkov
• Neobmedzené sick days podľa potreby
• Home office podľa potreby a dohody
• Flexibilný pracovný čas prispôsobiteľný individuálnym potrebám
• Firemný multivan aj GoPro kamera na súkromné účely
• Bezproblémové parkovanie
• Riadený osobný rozvoj, odborné školenia, teambuildingy
• Zaujímavé projekty, kreatívny tím a všetky potrebné školenia

Informácie o výberovom konaní

Tešíme sa na tvoj životopis!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

SQL - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

2

NEVYHNUTNÉ:
• Skúsenosti s testovaním SW minimálne 2 roky
• Ovládanie SQL na prácu s databázami a XML pre testovacie dáta
• Znalosť anglického jazyka

UVÍTAME:
• Záujem o vzdelávanie v oblasti automatizovaného testovania (Cypress/Appium/WebDriverio)

Nemala by ti chýbať:
• Precíznosť a zmysel pre detail
• Chuť a schopnosť rýchlo sa učiť nové veci a technológie
• Rozmýšľanie aj mimo scenár
• Tímovosť a chuť pracovať na viacerých projektoch

Datapac is an innovative company, leader in information technologies for retail chains and gas stations. Main activity is the development and implementation of information systems for management and administration of retail chains. We are one of the top providers in this segment in Europe. We also manage infrastructure of our clients, client systems in the area of retail, data warehouse and reporting.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3167150  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac