Tester

Datapac s.r.o.

Elektrárenská 4, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacUvedená mzda 1400,- eur predstavuje minimálne mzdové ohodnotenie. Výšku mzdy upresníme na základe tvojich skúseností a praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Testovanie podľa testovacích scenárov pre jednotlivé release aplikácií a testovanie zariadení
• Testovanie skriptov nad databázami (základy SQL a práce s MS SQL management štúdiom)
• Vytváranie testovacích scenárov a plánov
• Analýza chybových hlásení a analýza bugov
• Reportovanie nájdených chýb developerom na opravu
• Nastavovanie testovacieho prostredia, príprava testovacích dát (XML) a nastavovanie konfigurácie aplikácií
• Kontrola správnosti nasadenia nových releasov aplikácii

Datapac je stabilná firma s rodinnou atmosférou. Spoločne trávime čas v práci, spoločne oslavujeme, spoločne prežívame úspechy aj neúspechy.

Čo ťa u nás čaká?
• Práca pre firmu, kde na firemnej kultúre záleží a kde môžeš bez rozmýšľania každému tykať
• Zaujímavé projekty na medzinárodnej úrovni a kreatívny tím plný technologických nadšencov
• Pracovné prostredie s oddychovými zónami (sediacie vaky, PS4, stolný futbal, šípky)
• Kurz anglického jazyka 1x týždenne priamo na pracovisku
• Cvičenie jogy 1x týždenne
• Fitness a outdoor športovisko (tenis, ping pong, futbal, basket) zdarma v priestoroch firmy plus možnosť zapojiť sa do programu MultiSport
• Bohaté občerstvenie počas celého dňa – nápoje, denne čerstvé pečivo a ovocie
• Pre kulinárskych fajnšmekrov možnosť uvariť si obed priamo vo firme (plne vybavená kuchyňa)
• Finančný príspevok na stravovanie aj počas celodennej neprítomnosti
• Firemné voľno nad rámec zákona počas vianočných sviatkov
• Neobmedzené sick days podľa potreby
• Home office podľa potreby a dohody
• Flexibilný pracovný čas prispôsobiteľný individuálnym potrebám
• Firemný multivan na súkromné účely
• Bezproblémové parkovanie
• Riadený osobný rozvoj, odborné školenia, teambuildingy
• Zaujímavé projekty, kreatívny tím a všetky potrebné školenia

Informácie o výberovom konaní

Tešíme sa na tvoj životopis!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SQL - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

2

NEVYHNUTNÉ:
• Skúsenosti s testovaním SW minimálne 2 roky
• Ovládanie SQL na prácu s databázami a XML pre testovacie dáta
• Znalosť anglického jazyka

UVÍTAME:
• Ovládanie testovacích nástrojov (JMeter, Postman...)
• Skúsenosť s vývojom pomocou SCRUM metodiky
• Ovládanie scriptovacieho jazyka (VBScript, javascript, powershell)
• Záujem o vzdelávanie v automatizácii (Cypress/Appium/WebDriverio)

Nemala by ti chýbať:
• Precíznosť a zmysel pre detail
• Chuť a schopnosť rýchlo sa učiť nové veci a technológie
• Rozmýšľanie aj mimo scenár
• Tímovosť a chuť pracovať na viacerých projektoch

Datapac je firma, v ktorej sa skĺbila viac ako 20 ročná tradícia s inováciami. Hlavnou činnosťou je vývoj a implementácia retailového informačného systému pre siete maloobchodu, čerpacích staníc či gastro biznisu. Spravujeme infraštruktúry našich zákazníkov, zákaznícke systémy v oblasti retailu, datawarehouse a reportingu. V oblasti business intelligence a pokročilej analytiky držíme krok s najnovšími trendmi a technológiami. O našej kvalite vypovedá aj to, že v tom, čo robíme, sme veľmi silnou konkurenciou na európskom trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Kapičáková
E-mail: poslať životopis
ID: 3167150  Dátum zverejnenia: 17.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac