Administratívny pracovník

DATAMONT s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
800 EUR/mesiacNa pohovore starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu, predpoklady a skúsenosti. Kandidátom s vyššou úrovňou skúseností bude seniorita zohľadnená v ponuke

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavná náplň:
- skladová evidencia - kompletné vedenie skladových dokladov, zodpovednosť za príjem a výdaj materiálu k zákazke / projektu, organizácia skladových zásob
- vystavovanie objednávok, sledovanie termínov dodania a stavu vybavovania objednávok
- evidencia a spracovanie došlých faktúr k zákazke / projektu
- vytváranie pracovných denníkov, výkazov, evidencia odpracovaných hodín k zákazke / projektu
- podpora projektového manažmentu
- iné administratívne a obchodné činnosti podľa zadania nadriadených

Bližšie informácie o pracovnom mieste podáme na osobnom pohovore.

V prípade záujmu zašlite na e-mail [email protected] Váš životopis, motivačný list a súhlas so spracovaním osobných údajov.

- motivujúce mzdové ohodnotenie (závisiace na pracovnej skúsenosti a tiež na pracovných výsledkoch)
- zázemie stabilnej spoločnosti a priaznivé pracovné podmienky (relaxačná miestnosť, teambuildingy - podľa možností, atď.)
- zaujímavá pracovná pozícia
- balík benefitov (príspevok na DDS, príspevok na stravné nad rámec ZP, 13. a 14.plat atď.)

Ak Vás zaujala táto pracovná pozícia, zašlite prosím Váš životopis, motivačný list a súhlas so spracovaním osobných údajov na náš e-mail.
Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Mierne pokročilý
Skladové hospodárstvo - Mierne pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Mierne pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Mierne pokročilý
Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

5

- zodpovednosť, vysoké pracovné nasadenie
- komunikatívnosť, aktivita
- schopnosť samostatne riešiť vzniknuté problémy, odolnosť voči stresu
- aktívny vodič s preukazom sk.B je nutnosťou

Datamont, s.r.o. viac ako 13 rokov poskytuje svoje služby v oblasti opravy, údržby a servisu strižných nástrojov pre renomované firmy. Náš profesionálny tím neustále sleduje trendy a vzdeláva sa. Prvotriedna kvalita, spokojnosť našich zákazníkov ako aj spokojnosť našich zamestnancov je pre nás priorita.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4337296  Dátum zverejnenia: 24.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac