Elektrikár - Elektroúdržbár

DATAMONT s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
01.08.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 160 EUR/mesiac1 160 € btto + osobné ohodnotenie + príplatky a bonusy. Finálna ponuka pre vybraného kandidáta bude reflektovať komplexné zhodnotenie kandidáta, jeho schopnosti a doterajšie pracovné skúsenosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba výrobných zariadení, odstraňovanie porúch
- vykonávanie preventívnej údržby
- práca v trojzmennej prevádzke

- práca v stabilnej spoločnosti
- 13. a 14.plat
- príplatky za nadčasy nad rámec zákonníka práce
- stravné lístky za výhodnejších podmienok
- príspevok zamestnávateľa do DDS

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o záujem. Vyhradzujeme si právo z kapacitných dôvodov kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2020 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vzdelanie stredoškolské elektrotechnického smeru ( min. § 21 )

Vodičský preukaz

B

- mechatronik ( vzťah k mechanike ) výhodou
- prax v odbore a znalosť PLC výhodou
- samostatnosť, flexibilita a ochota vzdelávať sa
- základná znalosť PC

Datamont, s.r.o. viac ako 12 rokov poskytuje svoje služby v oblasti opravy, údržby a servisu strižných nástrojov pre renomované firmy. Náš profesionálny tím neustále sleduje trendy a vzdeláva sa. Prvotriedna kvalita, spokojnosť našich zákazníkov ako aj spokojnosť našich zamestnancov je pre nás priorita.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Rozvojová 2
040 11 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Dana Kovárová
Tel.: +421917818306
E-mail: poslať životopis
ID: 3928367  Dátum zverejnenia: 24.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 160 EUR/mesiac