Verifikátor údajov / back-office operátor - Trvalý pracovný pomer

Datamolino s. r. o.

Miesto práce
Košická 49, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
750 EUR (TPP)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca so softvérom na automatické vyhľadávanie údajov na faktúrach
- Verifikácia faktúr v podnikovom systéme, ktorý ťa naučíme používať
- Dopĺňanie chýbajúcich údajov a kontrola faktúr
- Spracovávanie najmä zahraničných dokumentov (faktúry z Veľkej Británie, Austrálie, Nového Zélandu, Singapuru, Nemecka atď)
- Digitalizovanie faktúr
- Práca s modernými nástrojmi

Piste na operator-job@datamolino.com

- Kancelárske priestory na ulici Košická/Miletičova (projekt Viktoria) - dobrá dopravná dostupnosť
- Príjemné pracovné prostredie v modernej firme, open-office pracovisko
- Mladý kolektív
- Flexibilný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

Posielajte nám životopisy na adresu
operator-job@datamolino.com

Emailom Vám odpovieme a požiadame Vás vyplniť náš vstupný dotazník. Na základe údajov z dotazníka sa rozhodneme, či Vás zavoláme na pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Strojopis - základy
Microsoft Excel - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Strojopis
- Zameranie na detail, pozornosť na písaný text, zodpovedný prístup a schopnosť kreatívneho myslenia
- Mladý človek so záujmom o fakturáciu a s tým spojená administratíva
- Anglický jazyk je dobrý predpoklad pre rast, nemecký jazyk výhodou
- Základné znalosti o obsahu faktúry výhodou
- Štúdium účtovníctva výhodou

Základné znalosti o obsahu faktúry výhodou.

Štúdium účtovníctva výhodou

Projekt Datamolino zjednodušuje podnikateľom a účtovníkom spracovanie faktúr. Sme aktívny na trhoch EU, najmä vo Veľkej Británii a EÚ, Austrálii a Singapure. Viac sa dozviete na www.datamolino.com

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Datamolino s.r.o.
Košická 49
83104 Bratislava

Kontakt

ID: 2988241   Dátum zverejnenia: 9.1.2018