Reagujte bez životopisu

Brigádnik vo výrobe plastov

Datamars Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dolné hony 6, 949 01 Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.príplatok za prácu v noci 1,79€/h

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca vhodná pre študentov/ky (18+), dôchodcov/dôchodkyne, ľudí na rodičovskej dovolenke
- práca v stoji pri výrobnej linke,
- obsluha laserov,
- ukladanie plastových výliskov,
- vizuálna kontrola kvality výrobkov,
- balenie plastových výrobkov.
Ak váhate, príďte sa pozrieť a radi vám všetko najskôr ukážeme a vysvetlíme.

- sami si určíte koľko zmien a kedy budete počas týždňa pracovať
- možnosť privyrobiť si 5€/h, nočná zmena 6,79€/h
- zmluva na dohodu o vykonaní práce alebo o brigádnickej práci študentov, dlhodobá brigáda, nielen na leto
- práca na 3 zmeny (po 7,5 hodín), VÍKENDY VOĽNÉ
- fyzicky nenáročná práca
- príjemné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť, zodpovednosť a trpezlivosť
Chuť a ochota pracovať.
Schopnosť a snaha učiť sa nové postupy.
Rešpektovanie pravidiel systému výroby, bezpečnosti a organizácie práce.

Datamars - 5 výrobných závodov – 4 centrá výskumu a vývoja – 24 miest po celom svete.
Pridajte sa k nám na našej ceste rastu! Datamars je celosvetová spoločnosť zaoberajúca sa dátovými riešeniami v oblasti chovu zvierat a textilu s viac ako 35-ročnou tradíciou.
Staviame na našej bohatej histórii a skúsenostiach s RFID v oblasti identifikácie a dátových riešení.
Spájame produkty, technológie a možnosti, aby sme našim zákazníkom, v oblasti identifikácie hospodárskych a domácich zvierat, ako aj textilu, poskytli údaje potrebné k prijatiu správnych rozhodnutí a dosiahnutiu merateľného úspechu – už dnes.
Naše riešenia poskytujú informácie, ktoré pomáhajú zákazníkom definovať, ako sú na tom teraz, ako by mohli byť na tom zajtra a ponúkať zlepšenia, aby sa tam dostali. Cieľ? Ziskovejšie rozhodnutia, menší dopad na životné prostredie a vysoká kvalita života.
www.datamars.com

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3988999  Dátum zverejnenia: 25.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.