735 - 1 100 EUR

Hľadáme šikovných ľudí do nášho stabilného tímu (Operátor/ka výroby)

Datamars Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dolné hony 6, 949 01 Nitra
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operátor vo výrobe na pracovisku - lisovňa plastov
- Žiadna výrobná linka, jednoduchá práca v stoji,
- Základné ovládanie lisu a automatizácie,
- Ukladanie plastových výliskov,
- Kontrola kvality - vizuálne zhodnotenie vyrobených plastových komponentov,
- Triedenie chybných kusov,
- Balenie plastových výrobkov.
Ak ešte stále váhate a neviete či to zvládnete, radi Vám všetko najskôr ukážeme a vysvetlíme.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

635 € vrátane dochádzkového bonusu 100 €, 15% mesačné prémie zo základnej mzdy (cca 80€) po skončení skúšobnej doby, ostatné mzdové zvýhodnenia podľa zákonníka práce, nočné príplatky nad rámec zákonníka práce

- Zmennosť: 3 zmeny (po 7,5 hodín), víkendy voľné
- Preplácané nadčasy
- Práca na dobu neurčitú
Iné výhody:
- Stabilná a fyzicky nenáročná práca, nie automotive
- Príjemné a priateľské pracovné prostredie
- Práca vhodná pre mužov, aj pre ženy, vek nerozhoduje (vzhľadom na charakter práce je vhodnejšia skôr pre mužov)
- Kurz angličtiny (začiatočníci aj pokročilí) v rámci pracovnej doby
- Nadštandardný príspevok na stravovanie
- Príspevky na regeneráciu (šport, masáže ....)
- Vernostné
- Príspevok pri narodení dieťaťa
- Príspevok na DDS
- Stále zamestnanie s garantovaným príjmom
- Zabezpečená doprava v rámci Nitry
- Vianočný večierok

V PRÍPADE ZÁUJMU VIEME ZABEZPEČIŤ UBYTOVANIE, 8 EUR ZA NOC.

Horeuvedený plat je nástupný plat. Šikovný senior operátor u nás zarobí aj 800 € v čistom na účet.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť.
Chuť a ochota pracovať.
Schopnosť a snaha učiť sa nové postupy.
Rešpektovanie pravidiel systému výroby, bezpečnosti a organizácie práce.

Spoločnosť Datamars je lídrom v oblasti inovácií a kvality v odvetviach riadenia identifikácie zvierat a textilných produktov. Naše dlhoročné skúsenosti v oblasti RFID (vysokofrekvenčnej identifikácie) a integrovaných systémov spolu s našim hlbokým pochopením fungovania našich zákazníkov z nás urobili poprednú voľbu úspešných podnikov po celom svete. Naše produktové skupiny nám umožňuje ponúknuť komplexnú škálu integrovaných služieb a produktov, zahŕňajúcu produkty na identifikáciu domácich miláčikov a možnosť ich hľadania v prípade straty, systémy na sledovanie zdravotného stavu hospodárskych zvierat a ich identifikáciu, systémy na riadenie zásob textilu. Naše výrobky sú dodávané prostredníctvom našej rozsiahlej siete skúsených poskytovateľov služieb, predajcov, distribučných kanálov a partnerov. Spoločnosť Datamars zamestnáva viac ako 1800 zamestnancov po celom svete vrátane Ameriky, Európy a Ázie. Datamars je súkromná spoločnosť založená v roku 1988 so sídlom v Lamone vo Švajčiarsku.
Ďalšie informácie nájdete na adrese www.datamars.com

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Dolné Hony 6
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Ivančík Preinerová
Tel.: +421918963505
E-mail: poslať životopis
ID: 3784068   Dátum zverejnenia: 10.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   635 € vrátane dochádzkového bonusu 100 €, 15% mesačné prémie zo základnej mzdy (cca 80€) po skončení skúšobnej doby, ostatné mzdové zvýhodnenia podľa zákonníka práce, nočné príplatky nad rámec zákonníka práce