Majster

Datamars Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Hlohovecká 6, 95141 Lužianky, Nitra
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného lídra, ktorý bravúrne zvláda prácu s ľuďmi,
- organizácia práce operátorov podľa výrobných plánov je preňho hračkou;
- tok materiálu na zverenom úseku dokáže riadiť optimálne v zmysle platných pravidiel ako i bezpečnosti pri práci ;
- sleduje dochádzku svojich podriadených a na záver mesiaca ju korektne uzatvára;
- dohliada na kvalitu vyrobeného materiálu a termín dodávky;
- hodnotí podriadených na mesačnej ako i ročnej báze;
- spolupracuje s ostatným oddeleniami ako je logistika, kvalita, nákup, údržba;

Okrem bohatého sociálneho programu, ktorý v sebe zahŕňa
- príspevok na dovolenku, vianočný príspevok,
- vernostné, príspevok pri narodení dieťaťa,
- príspevok na relax a regeneráciu
- kultúrne podujatia a firemné akcie
ponúkame aj príjemné pracovné prostredie a kolegov, ktorí Vám určite vo všetkom pomôžu.

Vyhradzujeme si právo kontaktovať uchádzačov, ktorí budú spĺňať požadované kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.5.2018 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

preferujeme technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

3

Komunikatívny a organizačný typ
Praktický prístup k riešeniu technických a logistických problémov
Schopnosť a snaha vzdelávať sa

Spoločnosť Datamars Slovakia s.r.o. je globálnym lídrom vysoko výkonných RFID riešení pre trhy zvierat a textilné identifikačné značenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Hlohovecká 6
951 41 Lužianky

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Stanislava Mikleová
Tel.: +421 918 963 498
E-mail: poslať životopis
ID: 3359125   Dátum zverejnenia: 11.4.2018