Majster

Datamars Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Hlohovecká 6, 95141 Lužianky, okres Nitra
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná mzda 800€; 15% výkonnostný bonus zo základnej mzdy, 100€ dochádzkový bonus, všetky zákonné príplatky v zmysle ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného lídra, ktorý bravúrne zvláda prácu s ľuďmi,
- organizácia práce operátorov podľa výrobných plánov je preňho hračkou;
- tok materiálu na zverenom úseku dokáže riadiť optimálne v zmysle platných pravidiel ako i bezpečnosti pri práci ;
- sleduje dochádzku svojich podriadených a na záver mesiaca ju korektne uzatvára;
- dohliada na kvalitu vyrobeného materiálu a termín dodávky;
- hodnotí podriadených na mesačnej ako i ročnej báze;
- spolupracuje s ostatným oddeleniami ako je logistika, kvalita, nákup, údržba;

Okrem bohatého sociálneho programu, ktorý v sebe zahŕňa
- príspevok na dovolenku, vianočný príspevok,
- vernostné, príspevok pri narodení dieťaťa,
- príspevok na relax a regeneráciu
- kultúrne podujatia a firemné akcie
ponúkame aj príjemné pracovné prostredie a kolegov, ktorí Vám určite vo všetkom pomôžu.

Vyhradzujeme si právo kontaktovať uchádzačov, ktorí budú spĺňať požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

preferujeme technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

3

Komunikatívny a organizačný typ
Praktický prístup k riešeniu technických a logistických problémov
Schopnosť a snaha vzdelávať sa

Spoločnosť Datamars je lídrom v oblasti inovácií a kvality v odvetviach riadenia identifikácie zvierat a textilných produktov. Naše dlhoročné skúsenosti v oblasti RFID (vysokofrekvenčnej identifikácie) a integrovaných systémov spolu s našim hlbokým pochopením fungovania našich zákazníkov z nás urobili poprednú voľbu úspešných podnikov po celom svete. Naše produktové skupiny nám umožňuje ponúknuť komplexnú škálu integrovaných služieb a produktov, zahŕňajúcu produkty na identifikáciu domácich miláčikov a možnosť ich hľadania v prípade straty, systémy na sledovanie zdravotného stavu hospodárskych zvierat a ich identifikáciu, systémy na riadenie zásob textilu. Naše výrobky sú dodávané prostredníctvom našej rozsiahlej siete skúsených poskytovateľov služieb, predajcov, distribučných kanálov a partnerov. Spoločnosť Datamars zamestnáva viac ako 1800 zamestnancov po celom svete vrátane Ameriky, Európy a Ázie. Datamars je súkromná spoločnosť založená v roku 1988 so sídlom v Lamone vo Švajčiarsku.
Ďalšie informácie nájdete na adrese www.datamars.com

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Hlohovecká 6
95141 Lužianky
ID: 3359125   Dátum zverejnenia: 11.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda 800€; 15% výkonnostný bonus zo základnej mzdy, 100€ dochádzkový bonus, všetky zákonné príplatky v zmysle ZP