Plánovač výroby

Datamars Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Hlohovecká 6, 95141 Lužianky, okres Nitra
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plánuje výrobu na dennej a týždennej báze podľa požiadaviek zákazníkov.
Vyžaduje plnenie plánu z hľadiska času a množstva.
Úzko spolupracuje s vedúcimi oddelení na dosiahnutí stanovených cieľov.
Zabezpečuje operatívne riešenie situácií vyplývajúcich zo zmien vo výrobnom procese.
Aktualizuje potrebné údaje v systéme SAP.
Kontroluje úroveň skladových zásob a nastavuje Safety Stock.

Ponúkame prácu v mladom a dynamickom kolektíve,
Pružný pracovný čas,
Bohatý sociálny program,
Podporu zdravého životného štýlu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Flexibilita.
Schopnosť pracovať samostatne.
Zvládať prácu pod stresom.
Dobré komunikačné a organizačné zručnosti.
Tímový hráč.

Spoločnosť Datamars je globálnym lídrom v oblasti vysokokvalitných riešení jedinečnej identifikácie prostredníctvom rádiových frekvencií (RFID) určených pre domácich miláčikov, hospodárske zvieratá a textilné produkty. Vďaka skúsenostiam, technologickým inováciám a hlbokom pochopení potrieb zákazníkov si Datamars získal dobrú reputáciu pre neprekonateľnú kvalitu a výkonnosť.
Spoločnosť Datamars zamestnáva viac ako 1000 ľudí v Európe, Ázii a Amerike. Datamars je súkromná spoločnosť so sídlom vo Švajčiarsku. Ďalšie informácie nájdete na adrese www.datamars.com.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Hlohovecká 6
95141 Lužianky
ID: 3309428   Dátum zverejnenia: 13.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Dohodou