Operátor strojov a zariadení

Datamars Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Hlohovecká 6, 95141 Lužianky, Nitra
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jednoduchá práca vhodná pre ženy i mužov,
Vašou úlohou bude spustiť stroj a automatizáciu, následne stroj obsluhovať.
Naučíme Vás čítať dokumentáciu a vypĺňať ju.
Rovnako Vás naučíme ako správne rozoznať dobrý výrobok od toho zlého na základe vizuálnej kontroly.
Baliace predpisy budú pre Vás hračkou.
Viete prečo? "pretože sme mladou medzinárodnou spoločnosťou, ktorej na Vás záleží".
Ak ešte stále otáľate a neviete či to zvládnete, radi Vám všetko najskôr ukážeme a vysvetlíme.

Pre zamestnancov ponúkame bohatý sociálny program,
- príjemné pracovné prostredie,
- príjemný kolektív,
- dopravu do a z miesta výkonu práce do NR

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2018 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Manuálna zručnosť.
Praktický prístup k riešeniu technických a logistických problémov.
Schopnosť a snaha vzdelávať sa.
Rešpektovanie pravidiel systému výroby, bezpečnosti a org.práce.

Spoločnosť Datamars Slovakia s.r.o. je globálnym lídrom vysoko výkonných RFID riešení pre trhy zvierat a textilné identifikačné značenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Hlohovecká 6
951 41 Lužianky

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Stanislava Mikleová
Tel.: +421 918 963 498
E-mail: poslať životopis
ID: 3091971   Dátum zverejnenia: 5.2.2018