Skladník

Datamars Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dolné hony 6, Nitra
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiacod prvého dňa dochádzkový bonus 100 EUR za odpracovaný celý mesiac po skúšobnej dobe 15% prémie možnosť profesionálneho rastu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za zabezpečenie plynulosti expedicie, správnosť naloženého materiálu so sprievodnými dokumentmi, označenie zásielky, kontrolu finálneho balenia a vystavenie CMR.
• Príjem dodaného materiálu/tovaru od dodávateľov
• Zabezpečenie plynulého zásobovania výroby materiálom, správneho uskladnenia hotových výrobkov a následne ich expedície.
• Pravidelná inventarizácia podľa pokynov nadriadeného
• Evidencia materiálových pohybov v systéme SAP

- Zmennosť: práca na jednu zmenu, víkendy voľné
Iné výhody:
- Stabilná práca, nie automotive
- Príjemné a priateľské pracovné prostredie
- Práca vhodnejšia pre mužov, vek nerozhoduje
- Nadštandardný príspevok na stravovanie (obedy zdarma)
- Príspevky na regeneráciu (šport, masáže ....)
- Vernostné
- Príspevok pri narodení dieťaťa
- Príspevok na DDS
- Stále zamestnanie s garantovaným príjmom
- Zabezpečená doprava v rámci Nitry
- Vianočný večierok

V prípade záujmu o inzerovanú pracovnú pozíciu pošlite svoj životopis na doleuvedenú adresu. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2020 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

3

- orientácia na detail
- presnosť a samostatnosť
- prax na pozícii skladníka vo výrobnej spoločnosti min. 3 roky
- platný preukaz vodiča motorového vozíka výhodou
- samostatnosť, flexibilita

Spoločnosť Datamars je lídrom v oblasti inovácií a kvality v odvetviach riadenia identifikácie zvierat a textilných produktov. Naše dlhoročné skúsenosti v oblasti RFID (vysokofrekvenčnej identifikácie) a integrovaných systémov spolu s našim hlbokým pochopením fungovania našich zákazníkov z nás urobili poprednú voľbu úspešných podnikov po celom svete. Naše produktové skupiny nám umožňuje ponúknuť komplexnú škálu integrovaných služieb a produktov, zahŕňajúcu produkty na identifikáciu domácich miláčikov a možnosť ich hľadania v prípade straty, systémy na sledovanie zdravotného stavu hospodárskych zvierat a ich identifikáciu, systémy na riadenie zásob textilu. Naše výrobky sú dodávané prostredníctvom našej rozsiahlej siete skúsených poskytovateľov služieb, predajcov, distribučných kanálov a partnerov. Spoločnosť Datamars zamestnáva viac ako 1800 zamestnancov po celom svete vrátane Ameriky, Európy a Ázie. Datamars je súkromná spoločnosť založená v roku 1988 so sídlom v Lamone vo Švajčiarsku.
Ďalšie informácie nájdete na adrese www.datamars.com

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Dolné Hony 6
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Benčeková
E-mail: poslať životopis
ID: 1832961  Dátum zverejnenia: 23.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac