Dotazování v nákupním centru Avion Shopping Park Bratislava

Datamar PhDr. Lenka Mynářová

Miesto práce
Avion Shopping Park, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
24.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
2,7 Euro/ za dotazník (tazatel průměrně vyplní cca 2-3 dotazníky za hodinu) 7,7 Euro/den, za funkci vedoucího dne 2,7 Euro/den, za funkci náhradníka na směnu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná se o dotazování orientované na terénní průzkum trhu, a to v rámci nákupního centra – Avion Schopping Park Bratislava.

Marketingový výzkum proběhne na základě strukturovaného dotazníku na téma: Spokojenost zákazníků s obchodním centrem.
Otázky směřují ke zjištění jak působí obchodní centrum na zákazníka, co se mu líbí, nelíbí, silné a slabé stránky, srovnání s jinými obchodními centry, zaznamenat jeho náměty na zlepšení.
Pro každého tazatele, který se do projektu zapojí, bude v areálu obchodního centra k dispozici plně vybavené a označené dotazovací místo - stůl, židle, občerstvení a dárky pro respondenty.

Náplň práce:
- dotazování respondentů v nákupním centru Avion Shopping Park
Bratislava
- zapisování získaných informací do tabletu (zapůjčený)

Délka trvání rozhovoru s respondentem: cca 10-15 min.

Termín sběru dat: 24.9. – 7.10. 2018

Nemusíte být přítomni každý den určeného termínu sběru dat. Dny a čas, který můžete věnovat dotazování přizpůsobíme Vašim časovým možnostem.
Pokud projevíte o výzkum zájem, zašleme Vám formulář, do kterého nám zaznamenáte své časové možnosti v uvedeném termínu sběru dat. Rozpis směn Vám vypracujeme „na míru“ a po dohodě.
Dle zkušeností z minulých let – tazatel je schopen vyplnit 2-3 dotazníky za hodinu.

Zamestnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- pečlivé proškolení před zahájením projektu
- telefonickou podporu koordinátora tazatelské sítě po celou dobu trvání
projektu

Informácie o výberovom konaní

Spolu s životopisem zasílejte také profilové foto své osoby.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Požadujeme:
- přesvědčivé, příjemné a přátelské vystupování
- umění rychle navazovat kontakty s lidmi
- spolehlivost
- loajalitu
- zvládání základních úkonů na PC/tabletu
- účast na osobním školení k projektu ( v polovině 9/2018, v Bratislavě,
školení je povinné!)

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

výzkumná a poradenská firma
ID: 3464019  Dátum zverejnenia: 6.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2,7 Euro/ za dotazník (tazatel průměrně vyplní cca 2-3 dotazníky za hodinu) 7,7 Euro/den, za funkci vedoucího dne 2,7 Euro/den, za funkci náhradníka na směnu