Účtovník/-čka pre medzinárodnú spoločnosť

DATALOGIC SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
DATALOGIC SLOVAKIA, s.r.o., Zavar
Termín nástupu
1.8.2024, resp dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacMzda bude závisieť od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Účtovanie dodávateľských tuzemských a zahraničných faktúr.
  • Evidencia a účtovanie faktúr v systéme SAP.
  • E-mailová komunikácia s dodávateľmi na Slovensku a v zahraničí - riešenie nezrovnalostí na faktúrach.
  • Spolupráca s inými oddeleniami v rámci spoločnosti.
  • Samostatné riešenie bežných účtovných operácií.
  • Spolupráca na ďalších aktivitách oddelenia.
  • Participácia na mesačných, štvrťročných a ročných uzávierkach.

  • Práca v stabilnej medzinárodnej  spoločnosti.
  • Ročný bonus vo výške základnej mzdy vyplácaný pred Vianocami.
  • Príspevok na dopravu vo výške 40 €/mesiac.
  • Odmeny pri pracovných výročiach 5, 10, 15 rokov.
  • Odmena za odporučenie kolegu v závislosti od pracovnej pozície.
  • Flexibilný pracovný čas (6:00 - 19:00) s ohľadom na prevádzkové potreby firmy.
  • Dotovaná strava na pracovisku nad rámec zákona - cena obeda 1,20€.
  • Príležitostný a technicky zapezpečený homeoffice.
  • Neformálna firemná kultúra a skvelé firemné akcie.

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujem za zaslanie Vašej žiadosti.
Nie je potrebné prikladať motivačný list, no pár viet o tom kto ste a prečo u nás chcete pracovať nás poteší.
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 62 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Mierne pokročilý

​Ste vhodným kandidátom ak máte:​

  • Prehľad v účtovnej a daňovej legislatíve.
  • Skúsenosti v oblasti účtovníctva.
  • Znalosť anglického jazyka (prioritne mailová komunikácia).
  • Znalosť práce v systéme SAP je výhodou.
  • Užívateľskú znalosť práce s PC (MS Office).
  • Aktívny, zodpovedný prístup k práci, zmysel pre detail a čísla.
  • Záujem o účtovníctvo.

Datalogic je talianska spoločnosť s 50-ročnou tradíciou vo vývoji a výrobe zariadení na automatické skenovanie a spracovanie dát. Vyrába čítačky čiarových kódov a ďaľšie zariadenia na triedenie, kontrolu a sortovanie produktov. Naše produkty využíva viac ako tretina supermarketov a obchodov, rovnako ako tretina letísk, dopravných a poštových spoločností po celom svete.
Pobočka Datalogic Slovakia bola založená v roku 2005. V závode pri Trnave sa realizuje finálna montáž. V roku 2010 vzniklo v Trnave aj európske servisné centrum, kde sa opravujú skenery zaslané našimi zákazníkmi na opravu. Od roku 2019 je na Slovensku aj distribučné centrum, z ktorého sa distribuujú produkty do celého sveta.
V súčasnosti pracuje vo firme cca 250 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Pastvová
E-mail: poslať životopis
ID: 4808383  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac