Manažér výroby

DATALOGIC SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Zavar
Termín nástupu
Dohodou
3 000 EUR/mesiacUvedená mzda je základom pre danú pozíciu. Všetko navyše je vecou dohody, skúseností a kvalít daného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manažér výroby ako kľúčový manažér výrobného podniku je zodpovedný za včasnú výrobu produktov na základe zákazníckych objednávok v požadovanej kvalite so zreteľom na efektivitu a produktivitu výroby.
Z toho vyplývajú hlavné zodpovednosti:
• plánovanie a organizácia potrebných ľudských zdrojov v snahe splniť výrobný plán a zvýšiť efektivitu,
• minimalizácia neefektívnosti nákladov (scrap a inventory management),
• zodpovednosť za funkčnú technickú podporu výroby,
• monitorovanie výrobných procesov a nastavenie plánov podľa potreby,
• koordinácia aktivít medzi rôznymi oddeleniami, najmä v oblasti zlepšovania procesov,
  • podpora a motivácia výrobného tímu v snahe o zlepšovanie,
• reporting, KPI sledovanie, návrh a implementácia opatrení pre potrebné zlepšenia, analýza potrebných ukazovateľov,
• sledovanie výkonu podriadených, hodnotenia a obojstranná spätná väzba, nastavovanie plánu rozvoja podriadených,
• participácia na aktivitách v súvislosti s kvalitou dodávateľov systémom riadenia kvality,
• proaktívny prístup pri výstupoch z interných aj externých auditov,
• plánovanie rozpočtu oddelenia - OPEX, CAPEX, headcount.

• ročný manažérsky bonus vyplácaný na základe dosiahnutých KPI,
• flexibilný pracovný čas (6:00 - 19:00) s ohľadom na prevádzkové potreby výroby,
• voľné víkendy - dvojzmenná výroba v režime PO - PIA,
• firemné auto aj na súkromné účely,
• dotovaná strava na pracovisku nad rámec zákona - cena obeda 1,20€,
• príležitostný a technicky zapezpečený homeoffice,
• čisté a nehlučné pracovné prostredie, stabilný tím kmeňových zamestnancov.

Vzhľadom na komplexnosť pozície nie je táto ponuka vhodná pre juniorov. V prípade, pozvania na osobný pracovný pohovor treba počítať s priamou komunikáciu v anglickom jazyku. Životopisy v anglickom aj slovenskom jazyku prosím zasielajte e-mailom na kontakty nižšie. K životopisu môžete pripojiť aj motivačný list, no skôr privítame niekoľko viet k tomu, prečo ste sa rozhodli zareagovať na našu ponuku.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Ste vhodný kandidát ak:
• máte minimálne 3 ročné skúsenosti na RIADIACEJ pozícii vo výrobnom závode,
  • ste schopný definovať víziu pre oddelenie a postupne plánovať a realizovať kroky na jej dosiahnutie,
  • LEAN metody - 5S, Kaizen, VSM, TPM pre vás nie sú cudzím pojmom a máte skúsenosť s ich uplatňovaním v praxi,
• ste ochotný spolupracovať s kolegami, spoločne hľadať riešenia a nie mocensky uplatňovať svoje rozhodnutia,
• hovoríte po anglicky a ste pripravený na pravidelnú komunikáciu nie len písanie e- mailov,
• máte schopnosť získať analyzovať a prezentovať potrebné dáta na identifikáciu problému,
• hľadáte riešenia - nie prekážky k dosiahnutiu stanovených cieľov,
dokážete sa na problematiku výroby pozrieť „zhora“ a prinášať nápady,
• vážite si ľudí bez ohľadu na ich pozíciu v organizačnej štruktúre a chápete, že ich angažovanosť je základným faktorom pri dosahovaní cieľov,
• ste „výrobár“ dušou - pripravený pomôcť a zasiahnuť v kritických situáciách aj keď sa vyskytnú mimo vášho pracovného času,
• nemáte základné nastavenie „Nedá sa“ a v zložitejších situáciách vás nezlomí prílišný negativizmus.

Datalogic je talianska spoločnosť s 50-ročnou tradíciou vo vývoji a výrobe zariadení na automatické skenovanie a spracovanie dát. Vyrába čítačky čiarových kódov a ďaľšie zariadenia na triedenie, kontrolu a sortovanie produktov. Naše produkty využíva viac ako tretina supermarketov a obchodov, rovnako ako tretina letísk, dopravných a poštových spoločností po celom svete.
Pobočka Datalogic Slovakia bola založená v roku 2005. V závode pri Trnave sa realizuje finálna montáž. V roku 2010 vzniklo v Trnave aj európske servisné centrum, kde sa opravujú skenery zaslané našimi zákazníkmi na opravu. Od roku 2019 je na Slovensku aj distribučné centrum, z ktorého sa distribuujú produkty do celého sveta.
V súčasnosti pracuje vo firme cca 250 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mária Jakubíková
E-mail: poslať životopis
ID: 4767020  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac