Skladník bez nočných zmien s takmer voľnými víkendami za 1 040€ brutto

DATALOGIC SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Zavar
Termín nástupu
dohodou
885 EUR/mesiacMzda je tvorená zo: základnej mzdy 885€, mesačného bonusu 120€, poobedného príplatku cca 35€/mesiac. Okrem toho ponúkame ročný bonus vo výške základnej mzdy a príplatky za nadčasovú prácu v sobotu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie výrobných objednávok.
• Príprava dokumentácie k jednotlivým dodávkam.
• Príprava a balenie zásielok na expedíciu.
• Kontrola dodaných výrobkov a ich umiestňovanie v sklade.
• Spolupráca s výrobou a ostatnými operátormi v sklade.
• Celková príprava jednotlivých dodávok podľa požiadaviek zákazníka.
• Manuálna práca v sklade - cca 60% práce je fyzická práca.
• Práca na VZV.

• Pracovný pomer pre spoločnsoť Datalogic, nie personálnu agentúru.
• Stabilný pracovný pomer na 1 rok s možnosťou následného predĺženia.
• Práca na dve zmeny.
• Za každú poobednú zmenu - príplatok 3,50€.
• Ročný bonus vo výške základnej mzdy.
• Stravovanie v modernej jedálni:
na rannej zmene možnosť výberu zo štyroch chutných jedál v cene 1,20€ pre zamestnanca.
na poobednej zmene - gastro lístok alebo finančný príspevok.
• Možnosť kariérneho rastu.
• Nové šatne a ostatné zamestnanecké priestory.
• Príjemný kolektív, menší tím skladníkov.
• Kompletné pracovné oblečenie a obuv.
• Firemné akcie (vianočný večierok, letné aktivity).
• Príspevky pri narodení dieťaťa, sobáši...

Nezabezpečujeme dopravu do zamestnania ani ubytovnie preto je táto ponuka vhodná pre uchádzačov z Trnavy a okolia.
Žiadosti, spolu so štrukturovaným životopisom, nám pošli e-mailom na dolu uvedené kontakty.
Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu osobných údajov v internej personálnej databáze našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

znalosť systému SAP - Základy
MS Word - Základy
MS Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

logistiky - výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo očakávame?

Hľadáme dlhodobého člena do nášho tímu.
Pracovné skúsenosti v sklade sú výhodou nie však podmienkou.
Ochotu pracovať aj manuálne.

Datalogic je talianska spoločnosť s 50-ročnou tradíciou vo vývoji a výrobe zariadení na automatické skenovanie a spracovanie dát. Vyrába čítačky čiarových kódov a ďaľšie zariadenia na triedenie, kontrolu a sortovanie produktov. Naše produkty využíva viac ako tretina supermarketov a obchodov, rovnako ako tretina letísk, dopravných a poštových spoločností po celom svete.
Pobočka Datalogic Slovakia bola založená v roku 2005. V závode pri Trnave sa realizuje finálna montáž. V roku 2010 vzniklo v Trnave aj európske servisné centrum, kde sa opravujú skenery zaslané našimi zákazníkmi na opravu. Od roku 2019 je na Slovensku aj distribučné centrum, z ktorého sa distribuujú produkty do celého sveta.
V súčasnosti pracuje vo firme cca 250 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Pastvová
E-mail: poslať životopis
ID: 4366715  Dátum zverejnenia: 27.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 885 EUR/mesiac