Accounting teamleader

DATALOGIC SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Zavar
Termín nástupu
dohodou
1700 € základný plat + variabilná zložka podľa skúseností kandidáta + ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Daňové priznanie k DPH
  • Účtovnie cestovných príkazov
  • Zaraďovanie IM a spúšťanie odpisov
  • Učtovanie nákladov budúcich období
  • Učtovanie a výpočet rezerv
  • Učtovanie a výpočet kurzových rozdielov
  • Spolupráca na korporátnych projektoch
  • Vypracovanie interných smerníc, reporty pre NBS
  • Komunikácia s daňovým poradcom, daňovým úradom, auditormi a inými štátnymi inštitúciami
  • Vypracovanie štvrťročných, ročných, mesačných štatistických výkazov
  • Ročná a mesačná účtovná uzávierka
  • Zakladanie dodávateľov a odberateľov
  • Vystavovanie dobropisov
  • Zakladanie alternatívnych účtov
  • Ostatné interné preúčtovania

  • ročný bonus - závisí od splnenia ročných výsledkov, vyplácaný v decembri
  • stravovanie vo firemnej jedálni - cena obeda pre zamestnanca = 0,89 EUR
  • ročný príspevok na dopravu (40 - 80 EUR) a relax (35 EUR) - vyplácaný v júli
  • príspevky pri pracovných výročiach (5 rokov, 10 rokov)
  • príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa
  • príspevok v prípade ťažkej sociálnej situácie
  • pracovné oblečenie a obuv hradené zamestnávateľom
  • účasť na firemných podujatiach pre zamestnanca a rodinných príslušníkov (letná akcia a vianočný večierok)

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom zasielajte e-mailom, príp. poštou na dole uvedené kontakty.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Žiaľ, z časových dôvodov nie sme schopní odpovedať na všetky prijaté žiadosti. Prosím, zoberte na vedomie, že kontaktovať budeme len záujemcov, ktorých sa rozhodneme pozvať na pohovor.
Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze našej spoločnosti. Údaje sú uchovávané po dobu 1 roka, po uplynutí tejto doby budú bezodkladne zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Microsoft Excel - Expert
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

  • Znalosť účtovných a daňoých zákonov
  • práca s PC
  • AJ aktívne

Datalogic je talianska spoločnosť s 50-ročnou tradíciou vo vývoji a výrobe zariadení na automatické skenovanie a spracovanie dát. Vyrába čítačky čiarových kódov a ďaľšie zariadenia na triedenie, kontrolu a sortovanie produktov. Naše produkty využíva viac ako tretina supermarketov a obchodov, rovnako ako tretina letísk, dopravných a poštových spoločností po celom svete.
Pobočka Datalogic Slovakia bola založená v roku 2005. V závode pri Trnave sa realizuje finálna montáž. V roku 2010 vzniklo v Trnave aj európske servisné centrum, kde sa opravujú skenery zaslané našimi zákazníkmi na opravu. Od roku 2019 je na Slovensku aj distribučné centrum, z ktorého sa distribuujú produkty do celého sveta.
V súčasnosti pracuje vo firme cca 250 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Miriam Rubaninská
Tel.: +421335908943
E-mail: poslať životopis
ID: 3564719  Dátum zverejnenia: 1.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1700 € základný plat + variabilná zložka podľa skúseností kandidáta + ročný bonus