Operátor balenia - práca pre mužov, 2 zmeny, priemerná mzda 960€, voľné víkendy,

DATALOGIC SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
Od 775 EUR/mesiacZložky mzdy: základná mzda 775€ mesačný bonus 140€ príplatok za obtiažnosť 45€ príplatok za poobednú zmenu 35€/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca zahŕňa montáž väčších elektrotechnických komponentov a ich balenie
  • práca s bremenami (manipulácia s väčšími kusmi)
  • práca v stoji, ale nejde o pásovú výrobu
  • čisté, nehlučné prostredie
  • týždeň ranná 6.00 - 14.00 / druhý týždeň poobedná 14.00 - 22.00

  • prezmluvnenie cez agentúru na 1 rok, následný prestup do kmeňa,
  • ročný bonus 775€ - závisí od splnenia ročných výsledkov, vyplácaný v decembri, v prvom roku prepočítaný pomerne podľa počtu odpracovaných mesiacov,
  • príplatok za poobednú zmenu 3,50€/zmena
  • stravné lístky vo výške 3,85€
  • príspevky pri pracovných výročiach (5 rokov, 10 rokov)
  • príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa
  • príspevok v prípade ťažkej sociálnej situácie
  • pracovné oblečenie a obuv hradené zamestnávateľom
  • účasť na firemných podujatiach pre zamestnanca a rodinných príslušníkov (letná akcia a vianočný večierok)

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu nám pošlite e-mailom Váš životopis.
Zmluva s agentúrou na 1 rok, následný prestup do kmeňa.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • dobrý zrak, fyzická zdatnosť
  • manuálna zručnosť
  • ochota učiť sa
  • zodpovedný prístup
  • ochota pracovať nadčas v sobotu, v prípade potreby

Datalogic je talianska spoločnosť s 50-ročnou tradíciou vo vývoji a výrobe zariadení na automatické skenovanie a spracovanie dát. Vyrába čítačky čiarových kódov a ďaľšie zariadenia na triedenie, kontrolu a sortovanie produktov. Naše produkty využíva viac ako tretina supermarketov a obchodov, rovnako ako tretina letísk, dopravných a poštových spoločností po celom svete.
Pobočka Datalogic Slovakia bola založená v roku 2005. V závode pri Trnave sa realizuje finálna montáž. V roku 2010 vzniklo v Trnave aj európske servisné centrum, kde sa opravujú skenery zaslané našimi zákazníkmi na opravu. Od roku 2019 je na Slovensku aj distribučné centrum, z ktorého sa distribuujú produkty do celého sveta.
V súčasnosti pracuje vo firme cca 250 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mária Jakubíková
E-mail: poslať životopis
ID: 3557914  Dátum zverejnenia: 18.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 775 EUR/mesiac