End User Operations Manager

DATALAN, a.s.

Miesto práce
Krasovského, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
Od 2 700 EUR/mesiacZákladná mzda závisí od schopností a skúseností vybraného kandidáta. Okrem základnej mzdy tvorí ročný príjem zamestnanca aj variabilná zložka mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vendor management – procesy vedúce k efektívnemu riadeniu záručného a pozáručného servisu,
  • Príprava cenových ponúk pre outsourcing koncových zariadení (HP Inc, Hewlett Packard Enterprise, Lenovo, DELL, …), ich prezentácie a konzultácie pre zákazníka,
  • Riadenie SLA projektov, interné a externé jednania o naplnení SLA zmlúv, vyhodnocovanie a reporting pre zákazníka,
  • Vedenie 4 servisných centier (Bratislava, Žilina, Banská Bystrica, Košice), dohľad na ich rozvojom a smerovaním,
  • Budovanie vzťahov so zákazníkmi a identifikácia obchodných príležitostí,
  • Zodpovednosť za plnenie výnosov a nákladov, sledovanie KPI a plnenie cieľov,
  • Aktívna komunikácia a spolupráca v rámci divízie Infrastructure & Services a Business unit (Sales & Marketing).

  • Práca u stabilného lídra slovenského IT trhu
  • Príležitosť rozvíjať svoje schopnosti pri realizácii zaujímavých projektov
  • Podpora samostatnosti, kreativity a dobrých nápadov
  • Práca v príjemnom a dynamickom kolektíve
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Home office / príležitostná práca z domu
  • Pružný pracovný čas
  • Príspevok na stravovanie
  • Dovolenka nad zákonný rámec v závislosti od počtu odpracovaných rokov
  • Finančný príspevok na podporu rodiny (svadba, dieťa) a pri dlhodobej PN zamestnanca
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Firemné a tímové stretnutia
  • DATALAN Komunity (beh/bike/e-šport)​

V prípade, že máte záujem o túto pozíciu, kliknite na „Poslať spoločnosti životopis", vyplňte prihlasovací formulár a pripojte svoj životopis.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Nenašli ste sa v tejto pozícií? Poznáte niekoho, kto sa Vám pri čítaní nášho textu vynoril z pamäte, kliknite, prosím, na "Preposlať ponuku známemu", možno sa tak postaráte o štart jeho úspešnej kariéry v Datalane. Ďakujeme :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Kvalifikačné požiadavky:

  • Skúsenosti s riadením tímu​
  • Skúsenosti s vendor managmentom
  • Znalosť záručného a pozáručného servisu
  • Skúsenosti s outsoursingovými službami, computingom a printingom
  • Proaktívny prístup k inováciám a novým technológiám
  • Certifikácia ITIL, PRINCE výhodou

Osobnostné predpoklady:

  • Komunikačné, prezentačné a negociačné zručnosti
  • Systematický prístup k práci a riešenie problémov
  • Schopnosť organizovať a plánovať prácu
  • Dôslednosť, samostatnosť a pro-zákaznícky prístup
  • Schopnosť identifikovať požiadavky zákazníka
  • Orientácia na výsledok
  • Flexibilita a lojalita

Spoločnosť DATALAN na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 30 rokov a je popredným slovenským poskytovateľom inovatívnych biznis riešení a IT služieb. Vieme, že informačné technológie sú prínosom v každej oblasti ľudského života. Našim zákazníkom prinášame široké portfólio kvalitných služieb a inteligentných produktov, ktoré nielen napĺňajú ich potreby, ale sú zdrojom inšpirácie a posúvajú firmy aj spoločnosť o krok vpred. Vďaka našim riešeniam a skúsenostiam môžete mať aj vy k dispozícii najmodernejšie IT služby, a fungovať efektívnejšie a ekologickejšie.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4790208  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 700 EUR/mesiac