Projektový manažér / SCRUM Master

DATALAN, a.s.

Miesto práce
Na Troskách, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 EUR/mesiacZákladná mzda v závislosti od skúseností a seniority kandidáta. Okrem základnej mzdy tvorí ročný príjem zamestnanca aj variabilná zložka mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného Projektového manažéra / SCRUM mastra, ktorý bude svojím štýlom riadenia, skúsenosťami, organizovanosťou a komunikačnými schopnosťami pevnou oporou produktových tímov v ich misii za tvorbou lepších produktov pre našich zákazníkov.

Nový kolega sa bude venovať najmä:
- Spolupráci s vlastníkom produktu na definovaní potrebných produktových zmien a na riešení problémov
- Odstraňovaniu technických a organizačných prekážok a pomoci tímom efektívne zvládať každodenné výzvy
- Koordinácii šprintov, retrospektívam a každodenným stand-upom
- Zastrešovaniu medzi-tímovej spolupráce či už vo vzťahu k zákazníkovi alebo iným zainteresovaným stranám
- Plánovaniu ľudských zdrojov, stráženiu ich alokácií, a vyhodnocovaniu ukazovateľov efektivity
- Zabezpečeniu kvality výstupov

- Práca u stabilného lídra slovenského IT trhu
- Príležitosť rozvíjať svoje schopnosti pri realizácii zaujímavých projektov
- Podpora samostatnosti, kreativity a dobrých nápadov
- Práca v príjemnom a dynamickom kolektíve
- Home office / príležitostná práca z domu
- Pružný pracovný čas
- Možnosť odborného vzdelávania
- Nadštandardný príspevok na stravovanie
- Dovolenka nad zákonný rámec v závislosti od počtu odpracovaných rokov
- Finančný príspevok na podporu rodiny (svadba, dieťa) a pri dlhodobej PN zamestnanca
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Firemné a tímové stretnutia

V prípade, že máš záujem o túto pozíciu, klikni na „Poslať spoločnosti životopis", vyplň prihlasovací formulár a pripoj svoj životopis.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Nenašiel si sa v tejto pozícií? Poznáš niekoho, kto sa Ti pri čítaní nášho textu vynoril z pamäte, klikni, prosím, na "Preposlať ponuku známemu", možno sa tak postaráš o štart jeho úspešnej kariéry v DATALANe. Ďakujeme :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Kvalifikačné požiadavky:
- Min. 2 ročné skúsenosti s riadením a koordinovaním ľudí
- Znalosť procesov softvérového vývoja a testovania produktov
- Skúsenosti s agilnými metódami a princípmi riadenia softvérového vývoja
- Všeobecný prehľad v IT technológiách, sledovanie trendov
- Znalosť pracovných a komunikačných nástrojov balíka MS Office
- Znalosť nástroja JIRA výhodou

Osobnostné predpoklady:
- Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti, asertivita
- Schopnosť motivovať a viesť skúsený tím vývojárov, testerov a analytikov
- Systematický prístup k práci a schopnosť identifikovať a riešiť problémy
- Silné schopnosti organizovania a plánovania práce
- Proaktívny, prozákaznícky a samostatný prístup
- Silná orientácia na výsledok

Spoločnosť DATALAN na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 30 rokov a je popredným slovenským poskytovateľom inovatívnych biznis riešení a IT služieb. Vieme, že informačné technológie sú prínosom v každej oblasti ľudského života. Našim zákazníkom prinášame široké portfólio kvalitných služieb a inteligentných produktov, ktoré nielen napĺňajú ich potreby, ale sú zdrojom inšpirácie a posúvajú firmy aj spoločnosť o krok vpred. Vďaka našim riešeniam a skúsenostiam môžete mať aj vy k dispozícii najmodernejšie IT služby, a fungovať efektívnejšie a ekologickejšie.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4710582  Dátum zverejnenia: 23.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac