Servisný technik

DATALAN, a.s.

Miesto práce
Na Troskách, Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Od 1 000 EUR/mesiacZákladná mzda v závislosti od skúseností a seniority kandidáta. Okrem základnej mzdy tvorí ročný príjem zamestnanca aj variabilná zložka mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do technického tímu hľadáme nového kolegu, ktorého hlavnou pracovnou náplňou bude zisťovanie a zhromažďovanie informácií, analýza príčin, technická podpora a samotný výkon záručného a mimozáručného servisu koncových zariadení IT (notebook, počítač či tlačiareň) v servisnom centre ale aj u zákazníka.
Súčasťou je využívanie prostriedkov vzdialenej správy a servisu zariadení IT, komunikácia so zákazníkmi a kolegami a príprava podkladov pre cenové ponuky jednotlivých servisných prípadov.
Talentom sú otvorené možnosti postupného rozvoja v širokej oblasti IT produktov a služieb.

- práca u stabilného lídra slovenského IT trhu
- príležitosť rozvíjať svoje schopnosti pri realizácii zaujímavých projektov
- podpora samostatnosti, kreativity a dobrých nápadov
- práca v príjemnom a dynamickom kolektíve
- možnosť odborného vzdelávania
- mobil, notebook
- príspevok na stravovanie nad zákonný rámec
- dovolenka nad zákonný rámec v závislosti od počtu odpracovaných rokov
- finančný príspevok na podporu rodiny (svadba, dieťa) a pri dlhodobej PN zamestnanca
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- firemné a tímové stretnutia

V prípade, že máš záujem o túto pozíciu, klikni na „Poslať spoločnosti životopis", vyplň prihlasovací formulár a pripoj svoj životopis.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Nenašiel si sa v tejto pozícií? Poznáš niekoho, kto sa Ti pri čítaní nášho textu vynoril z pamäte, klikni, prosím, na "Preposlať ponuku známemu", možno sa tak postaráš o štart jeho úspešnej kariéry v Datalane. Ďakujeme :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kvalifikačné požiadavky:
_odborné znalosti v oblasti hardware koncových zariadení - tlačiarne, PC, NB prípadne server
_skúsenosti s používaním, správou a inštaláciou operačných systémov Microsoft Windows
_základný prehľad v oblasti sieťových a tlačových technológií
_vzťah k administratívnej práci a komunikácii so zákazníkmi a vendormi
_manuálna zručnosť s opravou technických zariadení
_vodičské skúsenosti

Osobnostné predpoklady:
_kolektívny hráč
_komunikatívny, kultivované vyjadrovanie v slovenskom jazyku, základná komunikácia v AJ
_kreatívny prístup k práci, samostatný
_ochotný sa vzdelávať a získavať certifikáty

Spoločnosť DATALAN na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 30 rokov a je popredným slovenským poskytovateľom inovatívnych biznis riešení a IT služieb. Vieme, že informačné technológie sú prínosom v každej oblasti ľudského života. Našim zákazníkom prinášame široké portfólio kvalitných služieb a inteligentných produktov, ktoré nielen napĺňajú ich potreby, ale sú zdrojom inšpirácie a posúvajú firmy aj spoločnosť o krok vpred. Vďaka našim riešeniam a skúsenostiam môžete mať aj vy k dispozícii najmodernejšie IT služby, a fungovať efektívnejšie a ekologickejšie.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4387219  Dátum zverejnenia: 25.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac