Konzultant – Nemocničný informačný systém

DATALAN, a.s.

Miesto práce
Krasovského, Petržalka
Od 1 800 EUR/mesiacZákladná mzda závisí od schopností a skúseností vybraného uchádzača. Okrem základnej mzdy tvorí ročný príjem zamestnanca aj variabilná zložka mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná práca na Nemocničnom informačnom systéme, ktorý bude implementovaný na území SK a CZ. Práca zahŕňa:
- úpravu a zdokonaľovanie jednotlivých celkov, ktoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nemocnice, či už na základe legislatívy, potrieb nemocnice či špecializácie oddelenia.
- priamu komunikáciu s nemocnicou (zdravotníckymi pracovníkmi),
- tvorbu zadaní na vývoj, či priamu úpravu systému pomocou parametrizácie.
Jednotlivé zodpovednosti:
- príprava funkčných a technických špecifikácií, biznis a technických mapovaní procesov
- sprostredkovanie a formalizácia komunikácie medzi product ownerom, biznis vlastníkom a technickými riešiteľmi
- vypracovanie a následná implementácia požiadaviek do systému
- aktívna účasť na prezentáciách, verejnom obstarávaní a zaškoľovaní klienta
- tvorba jednotlivých prvkov systému (bez potreby programovania)
- zodpovednosť za celky systému

- príležitosť rozvíjať svoje schopnosti pri realizácii zaujímavých projektov,
- práca v mladom a inšpiratívnom kolektíve,
- možnosť participovať na vývoji inovatívnych technológií a riešení,
- podpora kreativity a dobrých nápadov,

V prípade, že máš záujem o túto pozíciu, klikni na „Poslať spoločnosti životopis", vyplň prihlasovací formulár a pripoj svoj životopis.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Nenašiel si sa v tejto pozícií? Poznáš niekoho, kto sa Ti pri čítaní nášho textu vynoril z pamäte, klikni, prosím, na "Preposlať ponuku známemu", možno sa tak postaráš o štart jeho úspešnej kariéry v Datalane. Ďakujeme :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

KVALIFIKAČNÉ POŽIADAVKY:
- Skúsenosti s prácou v segmente zdravotníctva (nie nevyhnutne práca v nemocnici)
- Základná znalosť zdravotníckeho workflow
- Skúsenosť s prácou na dynamicky sa meniacom projekte
- Ovládanie práce s MS Office, Jira, EA prínosom
- Skúsenosť s integračným testovaním (nie povinnosť)
- Znalosť Maďarského jazyka - Výhodou

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY:
- Komunikačné, prezentačné a negociačné zručnosti
- Schopnosť riešiť samostatne problémy
- Schopnosť zmeniť priority práce, podľa situácie na projekte
- Flexibilita, kreativita a zodpovednosť
- Schopnosť identifikovať požiadavky zákazníka a usmernenie
- Odvaha a odhodlanie učiť sa nové veci
- Teamový hráč

Spoločnosť DATALAN na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 30 rokov a je popredným slovenským poskytovateľom inovatívnych biznis riešení a IT služieb. Vieme, že informačné technológie sú prínosom v každej oblasti ľudského života. Našim zákazníkom prinášame široké portfólio kvalitných služieb a inteligentných produktov, ktoré nielen napĺňajú ich potreby, ale sú zdrojom inšpirácie a posúvajú firmy aj spoločnosť o krok vpred. Vďaka našim riešeniam a skúsenostiam môžete mať aj vy k dispozícii najmodernejšie IT služby, a fungovať efektívnejšie a ekologickejšie.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4241242  Dátum zverejnenia: 18.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac