Linux admin

DATALAN, a.s.

Miesto práce
Krasovského, Petržalka
Od 1 500 EUR/mesiacZákladná mzda závisí od schopností a skúseností vybraného kandidáta. Okrem základnej mzdy tvorí ročný príjem zamestnanca aj variabilná zložka mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návrh, inštalácia, konfigurácia a administrácia linuxových zariadení
Zabezpečenie funkčnosti a plynulého chodu ICT prostredia zákazníka
Participácia pri tvorbe ICT riešení, návrhy architektúr a ich prezentácia
Tvorba projektovej dokumentácie a materiálov súvisiacich s realizáciou projektov
Návrh, inštalácia, konfigurácia a administrácia systémov ICT
Realizácia SLA zmlúv a ICT projektov

Ponúkame príležitosť rozvíjať svoje schopnosti pri realizácii zaujímavých projektov, podporu kreativity a dobrých nápadov, zamestnanie s množstvom pracovných benefitov, ako aj ďalšie výhody, ktoré prináša práca u stabilného lídra slovenského IT trhu.

V prípade, že máš záujem o túto pozíciu, klikni na „Poslať spoločnosti životopis", vyplň prihlasovací formulár a pripoj svoj životopis.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Nenašiel si sa v tejto pozícií? Poznáš niekoho, kto sa Ti pri čítaní nášho textu vynoril z pamäte, klikni, prosím, na "Preposlať ponuku známemu", možno sa tak postaráš o štart jeho úspešnej kariéry v DATALANE. Ďakujeme :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prehľad v oblasti súčasných IT technológií, prax s podporou užívateľov.
Teoretické a praktické skúsenosti v oblasti správy systémov na báze Linux-u minimálne 2 roky, certifikácia výhodou.
Teoretické a praktické skúsenosti v oblasti networkingu, certifikácia výhodou.
Proaktívny prístup k riešeniu úloh, samostatnosť.
Komunikatívnosť a reprezentatívne vystupovanie.
Schopnosť dotiahnuť veci do konca.
Schopnosť hľadať a ponúkať riešenia.

Spoločnosť DATALAN na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 30 rokov a je popredným slovenským poskytovateľom inovatívnych biznis riešení a IT služieb. Vieme, že informačné technológie sú prínosom v každej oblasti ľudského života. Našim zákazníkom prinášame široké portfólio kvalitných služieb a inteligentných produktov, ktoré nielen napĺňajú ich potreby, ale sú zdrojom inšpirácie a posúvajú firmy aj spoločnosť o krok vpred. Vďaka našim riešeniam a skúsenostiam môžete mať aj vy k dispozícii najmodernejšie IT služby, a fungovať efektívnejšie a ekologickejšie.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4043319  Dátum zverejnenia: 8.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac