Konzultant IS v samospráve

DATALAN, a.s.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Od 1 100 EUR/mesiacZákladná mzda od 1 100 € závisí od schopností a skúseností vybraného kandidáta. Okrem základnej mzdy tvorí ročný príjem zamestnanca aj variabilná zložka mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- konzultácie pri zavádzaní nových informačných systémov,
- realizácia zákazníckeho servisu a technickej podpory informačných systémov,
- školenie obsluhovania nového informačného systému,
- testovanie a kontrolovanie softvéru,
- aktívna komunikácia so zákazníkmi,
- zabezpečovanie implementácie požiadaviek zákazníkov,
- kooperácia s programátormi pri návrhoch možných riešení,
- vytváranie a udržiavanie analytickej dokumentácie k informačným systémom
- ide o prácu z domu spojenú s cestovaním k zákazníkom (cca 3x do týždňa)

Ponúkame príležitosť rozvíjať svoje schopnosti pri realizácii zaujímavých projektov, podporu kreativity a dobrých nápadov, zamestnanie s množstvom pracovných benefitov, ako aj ďalšie výhody, ktoré prináša práca u stabilného lídra slovenského IT trhu.

V prípade, že máš záujem o túto pozíciu, klikni na „Poslať spoločnosti životopis", vyplň prihlasovací formulár a pripoj svoj životopis a motivačný list.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Nenašiel si sa v tejto pozícií? Poznáš niekoho, kto sa Ti pri čítaní nášho textu vynoril z pamäte, klikni, prosím, na "Preposlať ponuku známemu", možno sa tak postaráš o štart jeho úspešnej kariéry v Datalane. Ďakujeme :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ovládanie problematiky agendy a kompetencií samosprávy,
- Ekonomické vzdelanie / znalosti,
- Analytické schopnosti, koncepčné myslenie,
- Schopnosť identifikácie problému a určenie riešenia,
- Orientácia na kvalitu výsledku a schopnosť práce pod časovým tlakom, samostatnosť v riešení situácií,
- Komunikačné, prezentačné a organizačné zručnosti
- Príjemné vystupovanie, dynamická a spoločenská osobnosť
- Schopnosť identifikovať požiadavky zákazníka
- Dôslednosť, samostatnosť a kreativita
- Flexibilita a lojalita
- Aspoň základná znalosť SQL, databázových technológií a Windows Server

Spoločnosť DATALAN na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 30 rokov a je popredným slovenským poskytovateľom inovatívnych biznis riešení a IT služieb. Vieme, že informačné technológie sú prínosom v každej oblasti ľudského života. Našim zákazníkom prinášame široké portfólio kvalitných služieb a inteligentných produktov, ktoré nielen napĺňajú ich potreby, ale sú zdrojom inšpirácie a posúvajú firmy aj spoločnosť o krok vpred. Vďaka našim riešeniam a skúsenostiam môžete mať aj vy k dispozícii najmodernejšie IT služby, a fungovať efektívnejšie a ekologickejšie.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3848664  Dátum zverejnenia: 15.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac