Marketing specialist

DATALAN, a.s.

Miesto práce
Galvaniho 17, Bratislava
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1100,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V DATALANe pracujú ľudia, ktorých spája snaha prenášať do života nové trendy a dobré nápady, a prinášať fungujúce riešenia. A marketing je toho dôležitou súčasťou. Ak ti je oblasť IT blízka, máš rád/-a výzvy a nebojíš sa zmien, si dobrý/-á v ideách aj exekutíve, vieš zamakať, keď treba a máš chuť pridať sa k nám, čítaj ďalej
Aktuálne hľadáme správneho človeka na pozíciu MARKETING SPECIALIST.

Čomu sa budeš venovať:
• príprava a realizácia rôznorodých marketingových aktivít podľa plánu
• tvorba segmentového contentu v spolupráci s lídrami segmentov (magazíny, produktové materiály...)
• redakčná práca - tvorba obsahu pre web, magazíny, reportáže apod.
• zastrešenie samostatných projektov ako napr. www.datalanaward.sk, www.dukonline.sk, www.dakujemedatalan.sk
• digital marketing - práca s CMS, direct marketing, administrácia webu a sociálnych sietí
• event marketing - spolupráca pri odborných aj neformálnych akciách – pre zákazníkov aj zamestnancov
• kreatíva (idey a koncepty v rámci interných aj externých komunikačných aktivít)
• analytika (vyhodnocovanie dát, tvorba reportov)
• komunikácia s partnermi a médiami

Miesto výkonu práce: Galvaniho 17/A, BA (od 1.9.2018 Einsteinova, BA)

Si náš človek?
Marketingové oddelenie v DATALANe je akčné, organické, iniciatívne, fungujúce naplno, s jasným focusom prinášať výsledky – ideálne čím skôr a čo najlepšie ;) Sme nároční zároveň však poskytujeme priestor prejaviť sa, uplatniť svoje schopnosti a prichádzať s dobrými myšlienkami. Ak vieš práve v takomto prostredí fungovať, ozvi sa.

Na čo sa môžeš tešiť?
• fajn tím ľudí, množstvo šikovných kolegov a otvorenú komunikáciu
• neformálne pracovné prostredie – a už čoskoro nové sídlo
• príjemné spoločné akcie, spoločenské aj športové
• vzdelávacie a rozvojové aktivity, dobré benefity
• stabilnú firmu, v ktorej na zamestnancoch záleží

V prípade, že máš záujem o túto pozíciu, klikni na „Poslať spoločnosti životopis", vyplň prihlasovací formulár a pripoj svoj životopis.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Nenašiel si sa v tejto pozícií? Poznáš niekoho, kto sa Ti pri čítaní nášho textu vynoril z pamäte, klikni, prosím, na "Preposlať ponuku známemu", možno sa tak postaráš o štart jeho úspešnej kariéry v Datalane. Ďakujeme :)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Čo je na tejto pozícii potrebné?
• VŠ vzdelanie (ideálne marketingového zamerania)
• Znalosti a prehľad v oblasti marketingu (od corporate až po digital)
• Min 1 rok skúsenosti na podobnej pozícii (pozícia nie je vhodná pre absolventa)
• Samozrejmosťou je znalosť anglického jazyka práce s PC programami a online nástrojmi.
• Dobré digital skills a skúsenosti s grafickými a videoprogramami výhodou.

Čo by mali byť tvoje prednosti?
• úprimný záujem, otvorenosť, schopnosť počúvať a otvorene komunikovať
• tímovosť, schopnosť fungovať v úzkej spolupráci s členmi tímu
• angažovanosť, sebamotivácia, samostatnosť
• správna kombinácia zodpovednosti, dôslednosti a zmyslu pre detail s kreativitou
• nekonfliktné nastavenie so schopnosťou pozitívne myslieť a nezblázniť sa ;)
• organizačné a koordinačné schopnosti – je potrebné mať prehľad a poriadok vo veciach, a dobre manažovať seba a občas aj iných
• zvládanie zmien, a v prípade potreby aj ich návrh, ochota zapájať sa do vecí podľa potreby
• ochota učiť sa nové veci, prichádzať s nápadmi, iniciatíva a myslenie out of the box

Spoločnosť DATALAN na slovenskom trhu pôsobí už 25 rokov a je popredným slovenským poskytovateľom inovatívnych biznis riešení a IT služieb. Vieme, že informačné technológie sú prínosom v každej oblasti ľudského života. Našim zákazníkom prinášame široké portfólio kvalitných služieb a inteligentných produktov, ktoré nielen napĺňajú ich potreby, ale sú zdrojom inšpirácie a posúvajú firmy aj spoločnosť o krok vpred. Vďaka našim riešeniam a skúsenostiam môžete mať aj vy k dispozícii najmodernejšie IT služby, a fungovať efektívnejšie a ekologickejšie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Galvaniho 17/A
821 04 Bratislava
ID: 3388645   Dátum zverejnenia: 14.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1100,- €