Account manager - segment školstvo

DATALAN, a.s.

Miesto práce
Galvaniho 17/A, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

DATALAN patrí medzi lídrov slovenského IT trhu, už viac než 27 rokov prinášame užitočné riešenia, ktoré oceňujú klienti na Slovensku aj v zahraničí. Do tímu hľadáme človeka, ktorý bude prenášať progresívne technológie do reálnej praxe našich klientov v segmente vzdelávania. Pre akademické inštitúcie sme realizovali niekoľko desiatok projektov, mnohé z nich – ako napríklad Superpočítač Aurel, Virtuálna jaskyňa, zvýšenie rýchlosti a kapacity Slovenskej akademickej siete patria technologicky medzi prelomové. Ak je táto výzva pre teba atraktívna a máš nápady, ako vďaka technológiám vytvoriť zázemie pre slovenské školy a ich študentov, budeš cennou súčasťou nášho tímu.
Na pozícii account managera bude úlohou:
- starostlivosť o klientov spoločnosti v segmente školstvo, zabezpečenie ďaľšieho vývoja a zlepšenia obchodnej komunikácie,
- zodpovednosť za stratégiu, marketingové aktivity a obchodné aktivity v segmente školstvo (univerzity),
- identifikovať a rozvíjať obchodné príležitosti,
- sledovanie výziev na predkladanie žiadostí o nenávratný finančný príspevok, vyhľadávanie a oslovovanie možných prijímateľov NFP z fondov EÚ, vyhľadávanie a tvorba možných projektov financovateľných z fondov EÚ,
- budovanie strategických partnerstiev,
- úzka a inšpiratívna spolupráca s presales, projektovým manažérom a realizačnými divíziami,
- spracovanie potrebnej dokumentácie k obchodným prípadom,
- záujem vzdelávať sa v rozsiahlej problematike IT a zoznamovať sa s najnovšími technologickými trendmi.

Ponúkame príležitosť rozvíjať svoje schopnosti pri realizácii zaujímavých projektov, možnosť participovať na vývoji inovatívnych technológií a riešení, podporu kreativity a dobrých nápadov, zamestnanie s množstvom pracovných benefitov, ako aj ďalšie výhody, ktoré prináša práca u stabilného lídra slovenského IT trhu.

V prípade, že máš záujem o túto pozíciu, klikni na „Poslať spoločnosti životopis", vyplň prihlasovací formulár a pripoj svoj životopis.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Nenašiel si sa v tejto pozícií? Poznáš niekoho, kto sa Ti pri čítaní nášho textu vynoril z pamäte, klikni, prosím, na "Preposlať ponuku známemu", možno sa tak postaráš o štart jeho úspešnej kariéry v Datalane. Ďakujeme :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- komunikačné, prezentačné a negociačné zručnosti sú úplnou samozrejmosťou, vyvážená kombinácia znalostí, schopností a sebavedomia je plusom,
- úspešný biznis je však nielen o príjemnom vystupovaní, ale aj dôslednosti, zodpovednosti a spoľahlivosti,
- oceníme korektný prístup, ochotu počúvať, a úprimný záujem nájsť najoptimálnejšie riešenie, samostatnosť, flexibilitu, proaktívny prístup, orientáciu na výsledok a dravosť na doťahovanie cieľov,
- nevyhnutnosťou je aj schopnosť identifikovať súčasné aj budúce potreby zákazníka - určite teda musíš byť otvorený novým veciam, zmenám a trendom, ochotný učiť sa "za pochodu",
- kreatívna, dynamická a spoločenská osobnosť, disponujúca schopnosťou sebamotivácie ako aj schopnosťou pracovať pod stresom, a zároveň sa vieš pozerať na svet aj problémy s nadhľadom a nechýba ti zmysel pre humor a srdce tímového hráča, budeš u nás viac než vítaný!
- Odborné znalosti: všeobecný prehľad v oblasti informačných technológií, skúsenosti s obchodnými procesmi, výborné ovládanie práce s PC a biznis nástrojmi a appkami. Nevyhnutnosťou je hlboká doménová znalosť segmentu!

Spoločnosť DATALAN na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 30 rokov a je popredným slovenským poskytovateľom inovatívnych biznis riešení a IT služieb. Vieme, že informačné technológie sú prínosom v každej oblasti ľudského života. Našim zákazníkom prinášame široké portfólio kvalitných služieb a inteligentných produktov, ktoré nielen napĺňajú ich potreby, ale sú zdrojom inšpirácie a posúvajú firmy aj spoločnosť o krok vpred. Vďaka našim riešeniam a skúsenostiam môžete mať aj vy k dispozícii najmodernejšie IT služby, a fungovať efektívnejšie a ekologickejšie.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3222484  Dátum zverejnenia: 23.10.2017