Junior mzdový účtovník / účtovník pre spoločnosť poskytujúcu účtovné a daňové poradenstvo

DATACON a.s.

Miesto práce
Záhradnícka 151, 821 08 Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
nástupný 1000 €/ mesačne , motivačné odmeny podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie mzdovej agendy zverených firiem a to:

- realizovať kompletné spracovanie mzdovej agendy pre klientov spoločnosti,
- spracovávať výkazy a hlásenia pre poisťovne,
- tvoriť prehľady a ročné hlásenia o dani z príjmov,
- prihlasovať, odhlasovať zamestnancov z/do poisťovní,
- viesť personálne zložky zamestnancov,
- aktualizovať zmeny údajov zamestnancov v mzdovom systéme,
- tvoriť výstupné reporty podľa zadania, vypracovávať štatistické výkazy,
- poskytovať poradenstvo klientom podľa požiadavky (v rozsahu vedomostí zamestnanca)

Vedenie účtovnej agendy zverených firiem:

- samostatné účtovanie a kontrola dokladov
- pravidelné spracovávanie DPH a príprava ročných závierok PO a SZČO
- kontrola pohľadávok, záväzkov, zúčtovanie interných dokladov
- odsúhlasovanie zostatkov účtov, komunikácia s klientom
- základné daňové poradenstvo klientom spoločnosti
- spolupráca s ostatnými kolegami vrámci spoločnosti
- práca v účtovnom systéme V-soft - FIBU a SW Pohoda, Kross Omega, Spin - podvojné účtovníctvo
- práca v účtovnom SW MRP - jednoduché účtovníctvo/fakturácia
- SW na evidenciu dokumentov Form Studio

- príjemný mladý kolektív a veľmi pekné pracovné prostredie
- dobrá doprava do zamestnania v príjemnej časti Ružinova
- výkonnostný odmeňovací systém
- vynikajúca obedová reštaurácia priamo v budove
- stravné lístky
- pravidelné pracovné porady
- pravidelné zvdelávanie, systém interných aj externých vzdelávacích programov
- ponúkame vysokú mieru samostatnosti a s tým spojenú aj zodpovednosť.

Prosíme kandidátov, ktorí prejavia záujem o pracovnú pozíciu aby poslali životopis na E-mail: [email protected] s označením "JUNIOR MZDOVÝ ÚČTOVNÍK/ÚČTOVNÍČKA", spolu so súhlasom s uchovaním osobných údajov v spoločnosti DATACON a.s. v tomto znení:
Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti DATACON a.s. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov, po dobu 5 rokov, alebo do odvolania súhlasu písomnou formou v spoločnosti Datacon, a.s.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, financie, administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Personalistika - Expert
Mzdové účtovníctvo - Expert

- hľadáme tímového hráča,
- znalosť Zákonníka práce a predpisov upravujúcich oblasť miezd podmienkou,
- znalosť SW - V soft - FIBU výhodou, daľšie používané SW (Pohoda, MRP, Omega, Money)
- schopnosť spracovávať agendu viacerým prideleným klientom
- záujem pracovať v spoločnosti zaoberajúcej sa externým spracovaním ekonomickej a personálnej agendy
- zodpovednosť a samostatnosť
- prísne dodržiavanie zásad mlčanlivosti
- spoľahlivosť, precízny prístup
- znalosť slovenskej legislatívy - podmienkou
- odolnosť voči stresu, dodržiavanie deadlinov
- ochota vzdelávať sa
- tímový hráč

Spoločnosť DATACON a.s. patrí medzi stabilné firmy pôsobiace v oblasti účtovníctva a daňovníctva. Tento rok to bude už 25 rokov čo poskytujeme klientom kompletnú agendu v oblasti jednoduchého a podvojného účtovníctva, spracovanie daňových priznaní a vedenie mzdovej agendy. Našim hlavným cieľom je spokojnosť klienta, ktorú sa snažíme docieliť tak kvalitou našej práce ako aj spoluprácou s odborníkmi v danej oblasti. V neposlednom rade je pre nás dôležitý každý z viac ako 20-tich kolegov a pre každého je práca v oblasti externého spracovávania účtovníctva a miezd poslaním. Veríme že rád/rada rozšíriš náš kolektív!

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3403127  Dátum zverejnenia: 19.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný 1000 €/ mesačne , motivačné odmeny podľa dohody