Odborný predajca / Obchodný manažér - Prešov

Datacomp s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiacod 800 EUR brutto podľa skúseností + variabilná zložka mzdy na základe výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

predaj počítačovej a spotrebnej elektroniky
vypracovanie cenových ponúk
akvizície nových zákaziek a nových zákazníkov
komplexná starostlivosť o realizáciu obchodného prípadu
príjem tovaru na sklad, príprava objednávok, expedícia presunov medzi pobočkami
aktívna starostlivosť o zákazníka, aktívna ponuka služieb a príslušenstva pri predaji
poradenstvo zákazníkom pri výbere IT produktov
navrhovanie alternatívnych produktov, odporúčanie služieb
budovanie a udržiavanie obchodných vzťahov s existujúcimi firemnými klientmi
prieskum trhu, sledovanie obchodných príležitostí
účasť na stanovených vzdelávacích aktivitách spoločnosti

zodpovedajúce platové ohodnotenie
fixný plat + variabilná zložka mzdy
práca v stabilnej spoločnosti
možnosť ďalšieho kariérneho rastu
motivujúce ohodnotenie
zľavy na nákup elektroniky

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.5.2021 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT zameranie - výhodou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

záujem o sortiment PC, čiernej a bielej techniky, prehľad v sortimente veľkou výhodou
obchodný duch a príjemné vystupovanie
komunikatívnosť, dynamika, flexibilita
trestná bezúhonnosť
asertivita a orientácia na výsledky
kreativita, analytické a komplexné myslenie
zodpovednosť, spoľahlivosť
ochota učiť sa (odborná znalosť sortimentu, zlepšovanie predajných zručností)

Datacomp s.r.o. je slovenský predajca výpočtovej a spotrebnej techniky a stabilný partner na trhu IT už viac ako 20 rokov. Zameriavame sa prevažne na oblasť výpočtovej a kancelárskej techniky (vrátane doplnkov), na montáž a predaj osobných počítačov a kopírovacích strojov a renovácií tonerov. Naším zákazníkom zabezpečujeme kompletné služby z oblasti výpočtovej techniky, konkrétne:
- predaj hardvéru a softvéru, kancelárskej a spotrebnej elektroniky
- konzultácie a poradenské služby v oblasti IT
- návrhy hotových riešení vo výpočtovej technike vrátane ich realizácie (ako napr. PC zostavy, servery, notebooky)
- návrh a realizácia počítačových sietí
- návrh a realizácia multifunkčných učební na kľúč – moderná škola
- servis výpočtovej techniky
- správa PC, serverov a sietí (aktívne a pasívne prvky PC siete)
- renovácie tonerov
- outsourcing IT

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Moldavská cesta II. 49/2413
040 11 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Emil Lehoťák
E-mail: poslať životopis
ID: 3970632  Dátum zverejnenia: 3.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac