Konzultant podpory užívateľov II. (Ref. č.: obj. 4200002219/2017)

DataCentrum

Miesto práce
Bratislava I. - centrum
Termín nástupu
01.11.2017 alebo dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
odmeň. podľa zák.553/2003 Z.z. o výk. práce vo verej.záujme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanec v útvare Centrum podpory používateľov vykonáva najmä:
- poskytovanie aplikačnej podpory, technickej podpory a poradenstva používateľom Rozpočtového informačného systému (RIS),
- aktívne komunikuje s používateľmi RIS-u osobne, telefonicky, e-mailom,
- rieši chybové hlásenia od používateľov,
- pracuje so "Service Manager" informačným systémom pre evidenciu a riešenie požiadaviek používateľov informačného systému.

práca v stabilnej organizácii
dovolenka naviac
príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
benefity sociálneho vyžitia.

Pre zaradenie do výberu uchádzač predloží nasledovné dokumenty:
- písomnú žiadosť o zaradenie do výberu na obsadenie miesta (motivačný list). Do predmetu žiadosti (e-mailu) uviesť názov obsadzovaného pracovného miesta,
- kópiu dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní,
výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace,
- profesijný štruktúrovaný životopis s uvedním prehľadu doterajšej praxe v slovenskom jazyku,
- čestné vyhlásenie uchádzača o spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu a čestné vyhlásenie uchádzača o pravdivosti všetkých údajov uvádzaných v žiadosti, životopise, doklade o vzdelaní, prípadne iných doručených dokladoch.
Spôsob podania žiadosti spolu s požadovanými dokladmi:
- písomne na adresu: DataCentrum, Cintorínska 5, 814 88 Bratislava, s uvedením označenia v ľavej časti obálky "Výber",
alebo elektronicky na adresu kontaktnej osobe: Emilia.Lovova@datacentrum.sk,
tel.: č.: 02/59 278 225. Pri zaslaní žiadosti a životopisu elektronickými prostriedkami je uchádzač povinný doručiť ďalšie požadované doklady aj v písomnej forme na personálny referát DataCentra, najneskôr v deň konania výberu z uchádzačov pred jeho začatím.
Pre rýchlejšiu komunikáciu s uchádzačmi požadujeme v žiadosti uviesť telefonický, prípadne aj e-mailový kontakt.
Uchádzačom o zamestnanie ďakujeme za prejavený záujem. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, spĺňajúcich vypísané kritériá. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

23.10.2017 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Internet (e-mail, www) - základy
IBM Lotus Notes - základy

znalosti a skúsenosti s používaním Rozpočtového informačného systému pre verejnú správu, - výhodou,
aktívna znalosť balíka MS Office (Word, Excel, IE),
základy a skúsenosti s Windows,
dobré komunikačné zručnosti,
zodpovedný a samostatný prístup k práci,
ochota a schopnosť samovzdelávania,
schopnosť pracovať v tíme.

DataCentrum je rozpočtová organizácia zriadená Ministerstvom financií SR. Informácie o DataCentre nájdete na www.datacentrum.sk.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DataCentrum
Cintorínska 5
814 88 Bratislava
ID: 2390947   Dátum zverejnenia: 12.10.2017