Konzultant podpory užívateľov II.

DataCentrum

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
odmeň. podľa zák.553/2003 Z.z. o výk. práce vo verej.záujme, tarifná trieda T8 v závislosti od dĺžky odbornej praxe + osobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanec v útvare Centrum podpory používateľov vykonáva najmä:
- poskytovanie aplikačnej podpory, technickej podpory a poradenstva používateľom Rozpočtového informačného systému (RIS),
- aktívne komunikuje s používateľmi RIS-u osobne, telefonicky, e-mailom,
- rieši chybové hlásenia od používateľov RIS-u,
- pracuje so "Service Manager" informačným systémom pre evidenciu a riešenie požiadaviek používateľov informačného systému.

práca v stabilnej organizácii
dovolenka naviac
príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
benefity sociálneho vyžitia

Pre zaradenie do výberu uchádzač predloží nasledovné dokumenty:
- písomnú žiadosť o zaradenie do výberu na obsadenie miesta (motivačný list). Do predmetu žiadosti (e-mailu) uviesť názov obsadzovaného pracovného miesta,
- kópiu dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní,
- výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace,
- profesijný štruktúrovaný životopis s uvedním prehľadu doterajšej praxe v slovenskom jazyku,
- čestné vyhlásenie uchádzača o spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu a čestné vyhlásenie uchádzača o pravdivosti všetkých údajov uvádzaných v žiadosti, životopise, doklade o vzdelaní, prípadne iných doručených dokladoch.
Spôsob podania žiadosti s požadovanými dokladmi je do 17.5.2018:
- písomne na adresu: DataCentrum, Cintorínska 5, 814 88 Bratislava, s uvedením označenia v ľavej časti obálky „VÝBER“,
- alebo elektronicky kontaktnej osobe: alexandra.kralovicova@datacentrum.sk tel.: č.: 02/59278225.
Rozhodujúcim je dátum podania na poštovej pečiatke, resp. dátum zaslania elektronickými prostriedkami kontaktnej osobe.
Pri zaslaní žiadosti a životopisu elektronickými prostriedkami je uchádzač pozvaný na osobný pohovor povinný doručiť ďalšie požadované doklady aj v písomnej forme na personálny referát DataCentra, najneskôr v deň konania výberu pred jeho začatím.

Pre rýchlejšiu komunikáciu s uchádzačmi požadujeme v žiadosti uviesť telefonický, prípadne aj e-mailový kontakt.

Uchádzačom o zamestnanie ďakujeme za prejavený záujem. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, spĺňajúcich vypísané kritériá. Za pochopenie ďakujeme.

Pracovný pomer bude uzatvorený na dobu určitú - zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
IBM Lotus Notes - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- základné znalosti a skúsenosti s používaním Rozpočtového informačného systému pre verejnú správu - výhodou,
- aktívna znalosť balíka MS Office (Word, Excel, IE),
- dobré komunikačné zručnosti,
- schoponosť samostatne riešiť zadané úlohy,
- ochota a schopnosť samovzdelávania,
- schopnosť pracovať v tíme,
- zodpovednosť, precíznosť, spoľahlivosť.

DataCentrum je rozpočtová organizácia zriadená Ministerstvom financií SR. Informácie o DataCentre nájdete na www.datacentrum.sk.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DataCentrum
Cintorínska 5
814 88 Bratislava
ID: 2390947   Dátum zverejnenia: 10.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   odmeň. podľa zák.553/2003 Z.z. o výk. práce vo verej.záujme, tarifná trieda T8 v závislosti od dĺžky odbornej praxe + osobný príplatok