Helpdesk operátor

DataCentrum elektronizácie územnej samosprávy Slovenska

Námestie Mateja Korvína, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Telefonická, mailová komunikácia so zákazníkom
• Poskytovanie prvej úrovne podpory pri problémoch s hardvérom alebo softvérom v danom projekte
• Postúpenie zložitejších požiadaviek na vyššiu úroveň
• Metodická podpora zákazníkovi v Informačnom systéme
• Evidencia požiadaviek zákazníka do service desk-u
• Aktívne prispievanie k tvorbe internej vedomostnej databázy
• Vytváranie používateľských účtov
• Správa zariadení
• Pravidelné reporty podľa aktuálnych požiadaviek

• Flexibilný pracovný čas
• Práca v príjemnom kolektíve
• Stabilné pracovné prostredie
• Priestor pre sebarealizáciu
• Home Office
• 2 sick days
• Polročný bonus do výšky mesačného platu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• proaktívny prístup pri riešení problémových situácií
• ochota na sebe pracovať
• tímový hráč
• pracovné skúsenosti v oblasti IT - výhodou

Datacentrum elektronizácie územnej samosprávy Slovenska (DEUS) poskytuje SaaS riešenie pre vyše 2100 obcí Slovenska. Našou snahou je poskytnúť pracovníkom obcí jednoduchý, moderný, intuitívny a hlavne funkčný nástroj na správu ich agendy. Nakoľko je naše riešenie integrované na veľké množstvo iných aplikácií vieme poskytnúť pre pracovníka obce jednotné rozhranie, v ktorom vybaví väčšinu agendy obce a to s plnou podporou elektronizácie procesov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4447474  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac