IT Produktový manažér

DataCentrum elektronizácie územnej samosprávy Slovenska

Miesto práce
Námestie Mateja Korvína, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 850 - 2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

DataCentrum elektronizácie územnej samosprávy Slovenska (DEUS) prevádzkuje portálové riešenie DCOM, ktoré je využívané vyše 10.000 používateľmi v obciach a poskytuje inteligentné formuláre pre elektronické podania pre vyše 2.000.000 obyvateľov obcí.
DEUS poskytuje obciam okrem SaaS služby aj ITaaS (poskytuje a prevádzkuje koncové stanice pracovníkov na obciach).
Riešenie DCOM má 18 rôznych integrácií na rôzne systémy verejnej správy a na ďalších IT partnerov poskytujúcich IT služby mestám a obciam. Jedná sa o jeden z najkomplexnejších a najlepšie integrovaných systémov v krajine.

* Zodpovednosť za zverené produktové portfólio DCOM služieb a katalóg produktov,
* Rozvoj produktov, vyhľadávanie inovačných príležitostí,
* Návšteva konferencií, aktívne vyhľadávanie inovácií, komunikácia s externými dodávateľmi
* Príma požiadavky z oddelenia Segmentového riadenia, pomáha pri sformulovaní požiadavky a transformuje ju na konkrétne zadanie pre IT oddelenie
* Komunikácia a aktívna spolupráca s IT oddelením pri tvorbe zadania, návrhu riešenia pre zákazníka,
* Aktívna účasť (participácia na zadaniach a špecifikácií, testovanie) na Zmenových konaniach a projektoch spoločnosti,
* Komunikácia s oddelením segmentového riadenia, najmä ohľadom zberu podnetov (tvorba backlogu požiadaviek s ich prioritizáciou).
* Podpora a súčinnosť oddeleniu segmentového riadenia a komunikácie pri propagácií a ponuke produktov DCOM zákazníkom,
* Podpora pri prezentácii produktového portfólia zákazníkom,
* Podpora pre ďalšie tímy v oblasti odborných znalostí o produkte, najmä s centrom podpory zákazníka (callcentrom)
* Sledovanie trhového vývoja a konkurencie, sledovanie cien a poplatkov,
* Aktívne sledovanie legislatívneho procesu, sledovanie noviniek a zmien v oblasti štátnej správy a samosprávy dotýkajúcich sa DEUS
*Spolupracuje s právnikom organizácie na vhodných návrhoch zapracovania legislatívnych zmien do produktov DCOM,
* Reporting prioritne o využívaní produktov.

- Flexibilný pracovný čas
- Práca v príjemnom a inšpiratívnom kolektíve
- Stabilné pracovné prostredie
- Priestor pre sebarealizáciu
- Home Office
- 2 sick days
- Polročný bonus do výšky mesačného platu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vysokoškolské II. Stupňa technického/IT prípadne ekonomického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

4

Počet rokov praxe

6

* Zapálený pre tému produktového manažmentu, aktívne vyhľadáva novinky v technickom svete
* Skúsenosti s informačnými systémami na samospráve - výhodou
* Strategické myslenie a plánovanie
* Výborný prezentátor a komunikátor
* Teamový hráč
* Prozákaznícka orientácia
* Kreativita

Datacentrum elektronizácie územnej samosprávy Slovenska (DEUS) poskytuje SaaS riešenie pre vyše 2100 obcí Slovenska. Našou snahou je poskytnúť pracovníkom obcí jednoduchý, moderný, intuitívny a hlavne funkčný nástroj na správu ich agendy. Nakoľko je naše riešenie integrované na veľké množstvo iných aplikácií vieme poskytnúť pre pracovníka obce jednotné rozhranie, v ktorom vybaví väčšinu agendy obce a to s plnou podporou elektronizácie procesov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4157972  Dátum zverejnenia: 14.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 850 EUR/mesiac