Anketár

Data Servis-informace, s.r.o., organizačná zložka

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
11.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte EXTRA PRÍJEM ku svojmu zamestnaniu, dôchodku či rodičovskej dovolenke?
Baví vás komunikácia a ste zvedaví?
Ste radi pánom svojho času?
Máte vodičský preukaz sk. B?

Spoločnosť Data Servis – Informace s.r.o. hľadá externých spolupracovníkov – ANKETÁROV A KONTROLÓROV – z Vášho regiónu.

Vašou náplňou práce bude kontrola zásobovania gastro prevádzkarní a predajní potravín a zapisovanie získaných informácií do dotazníkov.

ČO PONÚKAME?

- mzda dle dohody ( dle projektu )
- flexibilný pracovný čas podľa Vašich možností
- možnosť dlhodobej spolupráce
- podpora a zázemie spoločnosti s 20 lety fungovania v oblasti prieskumov trhu

POŽADUJEME:

- vek od 18 rokov
- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, samostatnosť, dôkladnosť, spoľahlivosť, flexibilita

Pre bližšie informácie sa nám neváhajte ozvať, budeme sa tešiť na spoluprácu!

E-mail: [email protected]
Telefon: : +420 605 221 174

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca s PC (internet, e-mail)

Marketingová agentúra
ID: 2819931  Dátum zverejnenia: 10.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou