Business Development Manager

Data on Steroids, s. r. o.

Miesto práce
Leškova 3, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
September 2021
2 500 - 3 500 EUR/mesiac+ variabilná zložka do výšky 50% ročného platu v závislosti od napĺňania obchodných cieľov. Finálna výška mzdy závisí od seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inovatívny startup hľadá do podkrovia v centre mesta parťáka, ktorý nám pomôže stať sa druhým Googlom! :-)

Aká by bola tvoja náplň práce:
- Identifikácia obchodných príležitostí v spolupráci s analytickým tímom
- Aktívna akvizícia nových klientov, organizácia obchodných stretnutí, prezentácia dátových produktov a riešení, tvorba ponúk a dohodnutie zmluvných podmienok s cieľom doviesť obchod do úspešného konca
- Vytváranie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
- V spolupráci s Account Managermi zabezpečovanie všetkých činností týkajúcich sa vzťahov so zákazníkmi a poskytovania kvalitných služieb zákazníkom
- Zodpovednosť za plánovanie, dodržiavanie a optimalizáciu obchodných a marketingových rozpočtov
- Vyhodnocovanie efektivity realizovaných obchodných a marketingových aktivít a navrhovanie ich optimalizácie
- Aktívne podieľanie sa na vytváraní obchodnej stratégie pre rôzne zákaznícke segmenty na domácom i zahraničnom trhu
- Spolupracovanie s vrcholovými manažérmi spoločnosti na stanovovaní obchodných a rozvojových cieľov a zodpovednosť za ich plnenie
- Perspektívne vytvorenie tímu Obchod a marketing, jeho riadenie, motivácia a rozvoj
- Nadväzovanie, rozvíjanie a optimalizovanie spolupráce so spoločnosťami zodpovednými za generovanie leadov, napr. externé call centrá, či výkonnostné agentúry
- Nadväzovanie a rozvíjanie strategických partnerstiev pri predaji produktov a služieb s inými spoločnosťami v rámci Kreator Group ako aj mimo nej

- Podieľanie sa na budovaní a rozvoji inovatívneho slovenského start-upu s medzinárodnými ambíciami od jeho základov,
- Spoznávanie zákulisia sveta veľkých dát, umelej inteligencie a machine learningu
- Motivujúce finančné ohodnotenie v závislosti od výkonu,
- Kreatívne a neformálne pracovné prostredie v renomovanej komunikačnej skupine so stabilnými agentúrami, jednoduchými procesmi a rýchlym rozhodovaním,
- Účasť na top školeniach a konferenciách,
- Legendárne agentúrne akcie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, ekonómia, obchod, informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Sales Manager, Business Development Manager

Počet rokov praxe

5

- Vytrvalosť, samostatnosť, súťaživosť, obchodný duch
- Chuť prinášať klientom inovácie s vysokou pridanou hodnotou, ktoré im umožnia zlepšovať ich obchodné výsledky, produkty a komunikáciu
- Prezentačné a komunikačné zručnosti na vysokej úrovni (v slovenskom aj anglickom jazyku)
- Silná orientácia na riešenie klientskych požiadaviek
- Vysoká argumentačná zručnosť
- Strategické a kreatívne myslenie
- Manažérske zručnosti vo vedení tímu a projektov
- Znalosti v oblasti reklamy, marketingovej komunikácie, marketingového výskumu a informačných technológií sú vítané
- Skúsenosti s predajom a používaním analytických produktov, dátových analýz, či iných inovatívnych produktov s vysokou pridanou hodnotou sú vítané
- Schopnosť vytvoriť PPT na profesionálnej úrovni
- Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa z oblasti ekonómie alebo informačných technológií je vítané

Spoločnosť Data on Steroids je agentúra zaoberajúca sa dátovou analytikou a tvorbou dátovo analytických produktov s vysokou pridanou hodnotou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4110524  Dátum zverejnenia: 24.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac