2 000 - 3 000 EUR

Java, Angular, Vue programátor (aj home office)

Data Horses (datahorses.com)

Miesto práce
Prešovský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných Java, Angular, Vue programátorov.

Pracovnou náplňou budú rôzne softvérové riešenia prevažne web-aplikácie a front-end.

Nástroje k práci, ktoré využívame: Jira, BitBucket, Slack, Scrum.

Práca vyžaduje aj občasné vycestovanie za klientom kvôli spoznaniu konkrétneho projektu, prípadne pre vzájomné spoznanie firemných kultúr. Nový kolega môže pracovať z domu, no miesta je dosť aj v našom office v Sabinove.

Možné pracovať aj z domu. Voľná pracovná doba kedykoľvek počas dňa. Práca v mladom kolektíve v príjemnom prostredí, kde neustále profesne rastieme. Veľké a stredne veľké projekty zahraničných klientov. Mzdové ohodnotenie závisí od šikovnosti a seniority uchádzača - aj z malých poníkov môžu vyrásť veľké kone.

Sme prieskumníci, sme kóderi, sme dátove kone. Kódujeme lebo nás to baví. Charakterizuje nás dynamika projektov, unikátna skúsenosť programovania, silná firemná kultúra a stabilita.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Zodpovednosť, spoľahlivosť, schopnosť pracovať samostatne, tímový hráč.

Data horses - sme mladý dynamický tím profesionálnych programátorov, ktorých charakterizuje dynamika projektov, unikátna skúsenosť programovania, silná firemná kultúra a stabilita. Pracujeme s najnovšími technológiami na komplexných softvérových riešeniach in-house aj outsourced medzinárodných projektoch. Naša firma je napojená na veľkých zahraničných klientov. Kódujeme lebo nás to baví. Sme prieskumníci, sme kóderi, sme dátove kone.

Adresa spoločnosti

Pilot & Son s.r.o.
Námestie Slobody 33A
083 01 Sabinov

Kontakt

ID: 3718254   Dátum zverejnenia: 23.9.2019