Можливість для людей з України

Web dizajnér / grafik / HTML / CSS (pre študentov)

Data Dance s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
Január 2024
Mzdové podmienky (brutto)
5 - 20 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Grafický návrh web rozhraní a ich implementácia (frontend). Očakáva sa grafické cítenie, cit pre ergonómiu, skúsenosti s použitím XML/HTML/CSS/JS a ľubovoľného templating engine.

Malý kolektív zameraný na kvalitu (neberieme každého), neskôr možnosť trvalého pracovného pomeru.

Vaše šance budú výrazne vyššie ak viete poslať ukážky z vášho portfólia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

IT / grafika / dizajn

Ostatné znalosti

Web design - Mierne pokročilý
Web development - Mierne pokročilý
Grafický dizajn - Mierne pokročilý

Spoločnosť Data Dance s.r.o. sa zaoberá konzultáciami, nasadením, rozširovaním a integráciou najrýchlejšie rastúceho open-source ERP systému Odoo pre slovenských, českých aj zahraničných zákazníkov.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 4718223  Dátum zverejnenia: 5.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.