Logo Data Call

Telefonický operátor (práca z domu, alebo z prevádzky v Trenčíne)

Data Call

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
4,6 - 8,5 EUR/hod.Odmeny, bonusy. Mzdové podmienky v prípade spolupráce na živnosť sú navýšené o mzdové odvody a dane vo výške 35,2%.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre rozšírenie nášho tímu, hľadáme ďaľších kolegov.

Tvojou úlohou bude:

- Hlavnú náplň pracovného času tvorí vybavovanie telefonických hovorov a následné spracovanie danej požiadavky.

- Dohadovanie obchodných stretnutí pre vybranú lokalitu pre konkrétneho obchodného zástupcu (nepodieľate sa na žiadnom predaji produktov, ani osobne na obchodnom stretnutí)

- Telefonická komunikácia za účelom dohodnutia obchodných stretnutí pre vybranú lokalitu pre konkrétneho obchodného zástupcu (nepodieľate sa na žiadnom predaji produktov, ani osobne na obchodnom stretnutí, poskytovanie základných informácii o službe a priebehu stretnutia)

- Telefonická komunikácia s klientmi za účelom vybavenia ich objednávok, požiadaviek, emailová komunikácia s klientmi, písomná administratíva

- Prieskum verejnej mienky (telefonické spracovanie ankiet)

- Spracovanie realizovaného hovoru a zapísanie požiadavky do interného systému

- Flexibilná pracovná doba

- možnosť prechodu na trvalý pracovný pomer po adaptácii
- práca v príjemnom a modernom prostredí
- dochádzkový bonus
- príspevok na stravu
- pravidelné motivačné súťaže
- zabezpečíme odborné a komunikačné školenia
- kariérny a platový rast
- motivujúce finančné ohodnotenie s bonusmi
- firemné akcie, vianočný večierok

Informácie o výberovom konaní

Bližšie uvedené informácie na prijímacom pohovore

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predchádzajúca prax v predaji telekomunikačných služieb je výhodou, ale nie podmienkou
- komunikačné a argumentačné schopnosti
- základy práce s počítačom
- flexibilita
- ochota sa učiť
- chuť pracovať v tíme
- tímová a osobná zodpovednosť
- minimálne odpracovaných 30 hodín/ týždenne
- pre prácu z domu je potrebný vlastný pc/ntb s prístupom na internet, slúchadlá s mikrofónom

Spoločnosť Data Call, s.r.o. poskytuje služby v oblasti telekomunikácií, realizáciou projektov call centrom - dohadovanie obchodných stretnutí, zákaznícke infolinky, helpdesk, prieskumy verejnej mienky. Zabezpečuje podporu v oblasti zákazníckeho servisu a administratívnej podpory pre obchodné oddelenia a zákaznícke servisy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Fodreková
Tel.: +421903777443
E-mail: poslať životopis
ID: 4428931  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,6 EUR/hod.