Backoffice pracovník v call centre

Data Call

Miesto práce
Rimavská Sobota
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
3,00€ - 7,15€/ hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre rozšírenie nášho tímu v novovytvorenej pobočke prevádzky v Rimavskej Sobote, hľadáme ďaľších kolegov.

Tvojou úlohou bude:

- Telefonická komunikácia s klientmi za účelom dohodnutia obchodného stretnutia - základné poskytovanie informácii o službe a priebehu stretnutia

- Dohadovanie obchodných stretnutí pre vybranú lokalitu pre konkrétneho obchodného zástupcu (nepodieľate sa na žiadnom predaji produktov, ani osobne na obchodnom stretnutí)

- Spracovanie realizovaného hovoru a zapísanie požiadavky do interného systému

- Flexibilná pracovná doba od pondelka do piatka v čase od 08:00 do 18:00 hodiny (min. 6 hodín denne)

- možnosť prechodu na trvalý pracovný pomer
- práca v príjemnom a modernom prostredí
- zabezpečíme odborné a komunikačné školenia
- kariérny a platový rast
- motivujúce finančné ohodnotenie s bonusmi

Informácie o výberovom konaní

Bližšie uvedené informácie na prijímacom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predchádzajúca prax v predaji telekomunikačných služieb je výhodou, ale nie podmienkou
- komunikačné a argumentačné schopnosti
- základy práce s počítačom
- flexibilita
- ochota sa učiť
- chuť pracovať v tíme
- tímová a osobná zodpovednosť

Spoločnosť Data Call, s.r.o. poskytuje služby v oblasti telekomunikácií, realizáciou projektov call centrom - dohadovanie obchodných stretnutí, zákaznícke infolinky, helpdesk, prieskumy verejnej mienky. Zabezpečuje podporu v oblasti zákazníckeho servisu a administratívnej podpory pre obchodné oddelenia a zákaznícke servisy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3565913  Dátum zverejnenia: 27.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,00€ - 7,15€/ hodinu