Zvárač CO2

Dascon s. r. o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
16.05.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
7 eur nastupny zaklad na fakturu zvarac zivnostnik plus extra bonusy podla vykonu. Po cca mesiaci prehodnotime podmienky podla dosiahnutej zrucnosti a pristupu k praci.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zvaranie betonarskej vystuze - armokose pre piloty a vystuz hlavic pilot.
Zvaranie ocelovych konstrukcii - vyroba bran, casti hal, atd

Firma zabezpeci stroje a ochranne pomocky, od uchadzaca vyzadujeme iba vlastnu dopravu do prace. Moznost nadcasov, moznost prace 5,6 alebo aj 7 dni v tyzdni, moznost pracovat vikendy a potom volno cez tyzden, atd
Vyplata kazdy pondelok za predchadzajuci tyzden, prevodom na ucet-tatrabanka

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Spolocnost specializujuca sa na rekonstrukcie budov a kovovyrobu. V poslednej dobe primarne na zvaranie ocelovych konstrukcii a betonarskej vystuze.

Adresa spoločnosti

Dascon sro
Mozartova 4
91708 trnava
ID: 3391182   Dátum zverejnenia: 16.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   7 eur nastupny zaklad na fakturu zvarac zivnostnik plus extra bonusy podla vykonu. Po cca mesiaci prehodnotime podmienky podla dosiahnutej zrucnosti a pristupu k praci.