Nastavovač vstrekolisov

Darwin Precisions (Slovakia) s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská, Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 EUR/mesiac(podľa skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nahadzovanie/zhadzovanie formy do stroja a zo stroja
Nastavenie stroja do úspešného spustenia výroby vyhovujúceho produktu
Spustenie stroja a nastavenie zmeny modelu z procesného hľadiska, vrátane robota
Úprava nastavenia stroja v prípade problémov kvality alebo produktivity
Tvorba záznamov o nastavení parametrov a stavu stroja
Udržiavanie pracoviska v čistote a v poriadku
Dodržiavanie bezpečnostných opatrení a používanie osobných ochranných prostriedkov podľa inštrukcií
Vykonánie ďalších úloh požadovaných nadriadeným v súlade s organizáciou a normami

Zaujímavá práca v prosperujúcej spoločnosti
Dlhodobé a stabilné zamestnanie
Doprava zdarma v rámci Trenčína
Stravné lístky
Práca na trvalý pracovný pomer do kmeňového stavu
13. plat

Informácie o výberovom konaní

Práca na 3 zmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť
Flexibilita

Hlavnou oblasťou pôsobenia našej spoločnosti je výroba plastových a pokovovaných komponentov pre automobilový priemysel. Ďalšou oblasťou je servis vstrekovacích a lisovacích foriem.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti a zaslanie Vášho životopisu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady. Ďakujeme za pochopenie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3695829  Dátum zverejnenia: 8.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac