Projektový inžinier

Darwin Precisions (Slovakia) s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská, Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1200,00 € ( podľa skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o vzťahy s existujúcimi zákazníkmi
Výpočet a vytváranie cenových ponúk a projekt udržateľných nákladov v limite rozpočtu
Zabezpečenie spokojnosti existujúcich zákazníkov a vyhľadávanie obchodných príležitostí
Zvyšovanie portfólia zákazníkov z automobilového priemyslu ako aj z iných odvetví
Zodpovednosť za nové projekty, komunikácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami, zákazníkmi
Hlavný koordinátor projektu medzi zákazníkom a projektovým tímom

Zaujímavá práca v prosperujúcej spoločnosti
Dlhodobé a stabilné zamestnanie
13.plat

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita
Príjemné vystupovanie
Anglický jazyk

Hlavnou oblasťou pôsobenia našej spoločnosti je výroba plastových a pokovovaných komponentov pre automobilový priemysel. Ďalšou oblasťou je servis vstrekovacích a lisovacích foriem.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti a zaslanie Vášho životopisu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady. Ďakujeme za pochopenie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3413416  Dátum zverejnenia: 12.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1200,00 € ( podľa skúseností kandidáta)