Manažér/ka výroby

Darwin Precisions (Slovakia) s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská 517, Trenčín-Záblatie
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 2000 € ( podľa skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného manažéra výroby s praxou v automobilovom priemysle(plasty, lisovanie) a pokročilou znalosťou anglického jazyka.

Vašou úlohou bude:
*zabezpečiť plynulosť a bezporuchovosť výroby a plnenie výrobného plánu, sledovanie KPI´s
*organizovať a riadiť činností podriadených pracovníkov
*komunikovať, zavádzať, zlepšovať a udriažavať firemné procesy a postupy
*analyzovať príčiny nepodarkov a odstraňovať ich
* tvorba rozpočtov a prognóz pre pridelené projekty, spolupráca pri nových projektoch
*podporovať zamestnancov pri riešení pracovných problémov, motivácia zamestnancov

Zaujímavá práca v prosperujúcej spoločnosti
Dlhodobé a stabilné zamestnanie
13. plat

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita
Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
Skúsenosť s vedením zamestnancov
Komunikačné a prezentačné zručnosti
Prax v automobilovom priemysle
Znalosť procesov výroby, implementácia
Znalosť ISO, 8D, 5S

Hlavnou oblasťou pôsobenia našej spoločnosti je výroba plastových a pokovovaných komponentov pre automobilový priemysel. Ďalšou oblasťou je servis vstrekovacích a lisovacích foriem.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti a zaslanie Vášho životopisu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady. Ďakujeme za pochopenie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2972324  Dátum zverejnenia: 29.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2000 € ( podľa skúseností kandidáta)