Reagujte bez životopisu

Farmaceut Lekáreň pri radnici

Lekáreň Jaspis

Miesto práce
Rajec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac+variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výdaj liekov na lekársky predpis, výdaj voľno-predajných liekov a zdravotníckych pomôcok,príprava IPLP, zodpovednosť za manipuláciu s omamnými a psychotropnými látkami,kontrolovanie stavu skladových zásob,objednávanie liekov,zdravotníckych pomôcok a doplnkového tovaru , príjem a preberanie tovaru

- stravné lístky
- príspevok na pracovné oblečenie
- výhodný nákup sortimentu lekárne
- stabilné , kľudné a príjemné pracovné prostredie

Vopred ďakujeme za Váš záujem, všetky životopisy posúdime a následne vyhovujúcich uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmaceut

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie
ochota učiť sa
komunikatívnosť
zdravotný preukaz
samostatnosť a zodpovednosť

Poslaním našej lekárne je zabezpečiť kvalitnú lekárenskú starostlivosť a odbornú i poradenskú činnosť.
Ponúkame široké spektrum liekov viazaných na lekársky predpis, voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkov výživy.
ID: 3824403  Dátum zverejnenia: 3.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac