Vodič kamiónu

DAROS s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 600 - 1 700 EUR/mesiacČistá mzda cca 1700 € (základný plat 800 € brutto + diéty + odmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie kamiónu s návesom typu posuvná podlaha, na trasách buď v rámci Bratislavského kraja alebo SK - AT - SK, podľa pokynov dispečera.
Zabezpečenie tovaru na návese.
Dohľad pri nakládke a vykládke.
Základná starostlivosť o pridelené vozidlo.

Pri osobnom pohovore.

Informácie o výberovom konaní

Vodič má pridelený ťahač a náves.
Mýto na faktúru, tankovacia karta.
Víkendy voľné.
Parkovanie podľa dohody
V prípade záujmu prosím kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Zodpovednosť, samostatnosť, schopnosť optimálneho využitia pracovného času vodiča podľa platnej legislatívy

Sme dopravná spoločnosť zaoberajúca sa prepravou tovaru kamiónmi s návesmi typu posuvná podlaha na trase v rámci Bratislavského kraja alebo SK - AT - SK
ID: 3730080  Dátum zverejnenia: 21.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 - 1 700 EUR/mesiacČistá mzda cca 1700 € (základný plat 800 € brutto + diéty + odmeny)