Šofér MKD

DARO Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 900 - 2 500 EUR/mesiac- základný plat 1000 EUR (brutto) - rozličné mzdové príplatky (extra vykládky a nakládky, ADR , prestoje atď.) - jasne stanovené platobné podmienky a fixný výplatný deň (bližšie info pri pracovnom pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vodič kamiónu, preprava tovarov zo Slovenska do krajín EU + Švajčiarska. (najčastejšie Nemecko, Belgicko, Holandsko, Švajčiarsko, Rakúsko a iné)

- pracovný telefón (neobmedzené volania)
- možnosť parkovať v areáli firmy
- možnosť zamestnaneckej pôžičky
- pridelené vozidlo (Volvo alebo Scania)
- zabezpečíme a uhradíme náklady spojené so psychotestami a vstupnou lekárskou prehliadkou
- zabezpečíme a preplatíme školenie ADR a všetky ostatné školenia
- kultúrne a športové podujatia pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
- uvítací balíček pre nového zamestnanca
- príspevky pri jubileách
- vernostný príplatok podľa odpracovaných rokov
- práca v stabilnej spoločnosti a v dobrom dynamickom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C, D, E

Počet rokov praxe

1

Firma DARO Slovakia s.r.o. s viac ako 30-ročnými skúsenosťami a tradíciou.
Hodruša-Hámre (okres Žarnovica)

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4464182  Dátum zverejnenia: 10.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac