Pracovník technickej podpory cestovných agentúr a kancelárií

Darkmay s.r.o. - organizačná zložka Slovensko

Miesto práce
Senica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
01.07.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacPo skončení skúšobnej lehoty 1400 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete neustále v kontakte s užívateľmi systému CeSYS, budete im radiť, odpovedať na otázky a riešiť ich požiadavky
Budete zoznamovať klientov s novinkami v CeSYSe
Budete sa podieľať na návrhoch úprav CeSYSu
Budete mať na starosti vybrané marketingové aktivity
Budete sa tiež podieľať na riadení realizácie zakázok pre cestovné agentúry

Stály plat + odmeny za výsledky
Práca v príjemnom prostredí malého a mladého kolektívu
Zmysluplná práca v skvelom odvetví cestovného ruchu

Informácie o výberovom konaní

Ozveme sa vybraným uchádzačom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť
Ochota vzdelávať sa
Dobrá orientácia v IT problematike
Analytické myslenie a schopnosť doťahovať veci do konca
Budeme radi, ak sa budete orientovať v oblasti UX/UI
Uvítame tiež elementárne znalosti HTML5 a CSS3.

Darkmay s.r.o. je softvérová spločnosť, ktorá poskytuje komplexný cestovný systém pre cestovné agentúry a cestovné kancelárie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Planková
E-mail: poslať životopis
ID: 4820210  Dátum zverejnenia: 1.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac