Koordinátor/ka obchodných stretnutí

daren & curtis, s.r.o.

Miesto práce
Polus Tower 1, Vajnorská 100/A, Nové Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou, ASAP
900 - 1 500 EUR/mesiacod 900€ do 1500€ v hrubom (odmeny za produktivitu a dosiahnuté ciele)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je telefonicky dohodnuté stretnutie s klientom pre nášho obchodníka.
• Vyhľadávať a tvoriť obchodné príležitosti u potenciálnych klientov.
• Aktívna komunikácia s potenciálnymi klientmi.
• Identifikovať potreby potenciálneho klienta.
• Starať sa a vytvárať databázu potenciálnych klientov.
• Telefonicky realizované marketingové prieskumy s majiteľmi firiem.
• Telefonické oslovenie majiteľov firiem a pozvanie na našu úvodnú bezplatnú prednášku
• Vykonávanie administratívnych prác na podporu predaja.
• Vedenie svojich štatistík.

80 % pracovného času tvorí telefonovanie a popritom sa vykonávajú administratívne práce.

• pracovné miesto v jednom z najkrajších officov na Slovensku
• skvelý kolektív, v ktorom je vždy dostatok zábavy
• najlepšie teambuildingy
• multisport kartu
• nekonečné zásoby kávy, čaju a RedBullu
• každodenné firemné raňajky
• zdravé desiate a olovranty v podobe čerstvého ovocia
• možnosť rozvíjať svoje zručnosti na inovatívnych projektoch pre klientov z rôznych oblastí
• motivačný plat, ktorý sa bude odvíjať od tvojich zručností, produktivity a dosiahnutých cieľov
• flexibilný pracovný čas

Skúsenosti v telemarketingu sú veľkou výhodou, ale nie podmienkou.

Odmeňovanie je nastavené podľa výsledkov:
- na základe počtu dohodnutých a absolvovaných stretnutí pre predajcu
- prémie za splnené kvóty
- prémie za bezchybnú predajnú administratívu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing, manažment

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vytrvalosť
ochota sa neustále učiť a zlepšovať
samostatnosť
dobré komunikačné schopnosti
dobrá nálada

Strategická marketingová agentúra daren & curtis začala svoje pôsobenie v roku 2004.
S nadšením pre skvelé nápady a inovatívne riešenia sme úspešne rástli a vyprofilovali sa na fullservisovú agentúru, ktorá klientom prináša komplexné reklamné a marketingové služby.
ID: 3821858  Dátum zverejnenia: 29.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 500 EUR/mesiacod 900€ do 1500€ v hrubom (odmeny za produktivitu a dosiahnuté ciele)