Manikérka/nechtová dizajnérka - kurz a prax nie sú podmienkou

Daramia s. r. o.

Miesto práce
Františkánska, Trnava, okres Trnava
Termín nástupu
01.11.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
530 € + dochádzkový bonus + výkonnostná prémia (% z obratu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme manikérku / nechtovú dizajnérku do zabehnutého Nechtového štúdia Daramia Women’s beauty v centre Trnavy na TPP.
Prax ani kurz nie sú podmienkou, stačí ak si šikovná, komunikatívna, máš príjemné vystupovanie a zmysel pre detail. Pozícia je tým vhodná aj pre absolventov.

Ponúkame zaujímavé pracovné podmienky. Práca bez stresu v príjemnom prostredí v centre Trnavy, s pracovnou dobou, ktorá ti ponechá dostatok voľného času. Miesto, kde kávička a čaj popri práci nie je žiadny problém, kde zhováranie sa so zákazníkmi je vítané, miesto, kde sa snažíme, aby si bola viac partnerom ako „len“ jedným zo zamestnancov.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.10.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Daramia s.r.o. ponúka služby spojené so skrášľovaním tela. Odborné poradenstvo, všetko pre zdravie a krásu rúk v príjemnom prostredí nechtového štúdia.

183
920 56 Dvorníky

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Kurek
Tel.: +421948942914
E-mail: poslať životopis
ID: 3510210   Dátum zverejnenia: 7.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   530 € + dochádzkový bonus + výkonnostná prémia (% z obratu)