Manikérka/nechtová dizajnérka - kurz a prax nie sú podmienkou

Daramia s. r. o.

Miesto práce
Františkánska, Trnava, okres Trnava
Termín nástupu
01.11.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
530 € + dochádzkový bonus + výkonnostná prémia (% z obratu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme manikérku / nechtovú dizajnérku do zabehnutého Nechtového štúdia Daramia Women’s beauty v centre Trnavy na TPP.
Prax ani kurz nie sú podmienkou, stačí ak si šikovná, komunikatívna, máš príjemné vystupovanie a zmysel pre detail. Pozícia je tým vhodná aj pre absolventov.

Ponúkame zaujímavé pracovné podmienky. Práca bez stresu v príjemnom prostredí v centre Trnavy, s pracovnou dobou, ktorá ti ponechá dostatok voľného času. Miesto, kde kávička a čaj popri práci nie je žiadny problém, kde zhováranie sa so zákazníkmi je vítané, miesto, kde sa snažíme, aby si bola viac partnerom ako „len“ jedným zo zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Daramia s.r.o. ponúka služby spojené so skrášľovaním tela. Odborné poradenstvo, všetko pre zdravie a krásu rúk v príjemnom prostredí nechtového štúdia.

183
920 56 Dvorníky
ID: 3510210   Dátum zverejnenia: 7.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   530 € + dochádzkový bonus + výkonnostná prémia (% z obratu)