Lektor/lektorka environmentálnej výchovy

DAPHNE - Inštitút aplikovanej ekológie

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
8 - 10,82 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

DAPHNE – Inštitút aplikovanej ekológie hľadá do svojho tímu lektora/lektorku environmentálnej výchovy, so skúsenosťami so vzdelávaním v environmentálnej oblasti. Náplň práce bude nasledovná:
• realizácia vzdelávacích programov DAPHNE (https://daphne.sk/sk/vzdelavanie/programy-pre-skoly/) na školách a v exteriéri v rámci Bratislavy a okolia v mesiacoch máj a jún, s pokračovaním od septembra,
• lektorovanie letných táborov v mesiaci júl.

• zmysluplná práca s reálnym dopadom na zvyšovanie ochrany a kvality životného prostredia a podiel na činnosti jednej z najväčších mimovládnych organizácií zameraných na environmentálne a prírodovedné vzdelávanie v SR,

Ak Vás ponuka zaujala, svoje CV vrátane referencie a motivačný list pošlite na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

• vzdelanie v oblasti biologických, ekologických a príbuzných odborov alebo pedagogické vzdelanie so zameraním na prírodovedné odbory (alebo pedagogické minimum) - platí aj pre študentov uvedených odborov,

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

• skúsenosti s environmentálnym vzdelávaním detí, mládeže prípadne aj dospelých – prosíme doložiť mi

• kreativita, flexibilita, hravosť a iniciatívny prístup,
• schopnosť samostatnej práce,
• zodpovednosť,
• záujem o oblasti činnosti organizácie.

Občianske združenie, ktoré vzniklo v roku 1993. Pracujeme v oblasti ochrany prírody a viac ako dvadsať rokov sa intenzívne venujeme aj environmentálnej výchove, ktorá je dôležitou súčasťou našich aktivít.

Viac info na: www.daphne.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4080636  Dátum zverejnenia: 13.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.